Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 5

  • 202 526
  • 1 578
# 705
Мъж и жена, както си били в леглото и изведнъж една хлебарка се мушнала на жената между краката. Веднага заедно отишли на лекар.
- Няма страшно, казал лекарят. Аз ще си намажа онази работа със специален лепкав крем, ще мушна веднъж, хлебарката ще залепне и край. Така медицината решава този проблем.
Мушнал веднъж, извадил - няма нищо. Още веднъж - пак нищо.
Започнал по-здраво да клати. Мъжът се усетил:
- Е, е..., какво става тука?
- Аз може да не я извадя, но поне ще я смачкам!
Виж целия пост
# 706
 Един влиза в магазин поръчва цигари, чете опаковката:
"Цигарите предизвикват импотентност." и се обръща към продавача:
- Абе нямате ли от онея дето причиняват рак или убиват ?
Виж целия пост
# 707
Един влиза в магазин поръчва цигари, чете опаковката:
"Цигарите предизвикват импотентност." и се обръща към продавача:
- Абе нямате ли от онея дето причиняват рак или убиват ?

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 708
Едно дете с майка си на плажа видяло един мъж по бански. Детето попитало майка си: Мамо, защо този мъж има нещо в гащите, а ти нямаш? - Ами там си крият портфейлите, моето момиче. - А защо на някои са по-малки, а на други по-големи? - Ами някои са по-богати, а други по-бедни. - А тогава защо ей онзи там, като те гледа и забогатява?...
Виж целия пост
# 709
Въпрос: Кой е най-добрият изход от кризата в България?
Отговор: Аерогара "София".
Виж целия пост
# 710
Въпрос: Защо на жената винаги са и студени краката?
Отговор: Защото са постоянно под сливата.
Виж целия пост
# 711
Едно дете с майка си на плажа видяло един мъж по бански. Детето попитало майка си: Мамо, защо този мъж има нещо в гащите, а ти нямаш? - Ами там си крият портфейлите, моето момиче. - А защо на някои са по-малки, а на други по-големи? - Ами някои са по-богати, а други по-бедни. - А тогава защо ей онзи там, като те гледа и забогатява?...


 Joy
Виж целия пост
# 712
Въпрос: Защо на жената винаги са и студени краката?
Отговор: Защото са постоянно под сливата.

Това, съм го чувала в друг вариант:
Защо на жената краката са бели /не почерняват на слънце/?
Защото са на сянка под сливата.
Виж целия пост
# 713
Клиент влиза магазин от веригата "Safeway" и се опитва да си купи половин маруля. Асистент-продавачът, почти хлапе, му разяснява, че продават само цели марули. Клиентът обаче продължава да упорства и иска да говори с управителя.

Момчето заявява, че ще поговори с управителя по въпроса. Влизайки в задната стаичка, момчето се обръща към управителя с "Някакъв задник там настоява да купи половин маруля." Довършвайки изречението си с неопределен жест в посока към отдела за П&З, при обръщането си той забелязал, че клиентът го е последвал и стои точно зад него, така че добавил: "А този господин любезно предложи да купи другата половина.".

Управителят дал благословията си за сделката и клиентът си напазарувал. По-късно управителят извикал момчето и му заявил: "Бях впечатлен от начина, по който успя да се измъкнеш от ситуацията преди малко. Ние тук ценим хора, които умеят да мислят в движение... От къде си, синко?"

"От Канада, господине." - отговорило момчето.

"'Е, защо напусна Канада?" - попитал управителя.

Момчето отговорило: "Господине, ами че там няма нищо освен курви и хокеисти..."

"Така ли?" - казал управителят - "Жена ми е канадка."

"Сериозно? И за кой отбор играе?"
Виж целия пост
# 714
Sunlounger    coolcool  любимия ми виц  Joy
Стои една мадама на улицата,маха и вика:
-Такси,такси!
Минава едно такси,шофьорът маха през прозореца и вика :
-Пешеходец,пешеходец!

***

Обвиняеми, вие сте обидили служебно лице! Определям глоба от 300 лв. Искате ли да кажете още нещо?
- Бих искал, но при тия цени…

***

Виж целия пост
# 715
- И как се избавихте от хлебарките?
- Еееми, купих еди специални китайски фулмастери...
- Хлебарките се отровиха ли?
- Не точно, но си седят тихо в ъгъла, рисуват си, не притесняват никого...
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 716
-Защо в арабските страни има сух режим?
- Инстинкт за самосъхранение -представи си, да се напиеш и като се прибереш, да те посрещнат десет жени с точкилки!:D
Виж целия пост
# 717
Американски форум : споделяш нещо и ти отговарят.
Руски форум : споделяш нещо и те ти споделят.
Български форум : споделяш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Виж целия пост
# 718
Момче изпраща момиче до влака и и поднася букет рози.
- Ах, какви червени рози ... - казва момичето.
- И белити са от мен ...
- Ибе ми са ... ама влакът тръгва ......
 hahaha

Събрал лъвът всички животни от гората и им казал:
- Всички да се строят, умните отляво, красивите отдясно!
Само жабата стояла в средата и гледала недоумяващо.
Лъвът я попитал:
- Ти какво правиш там?
А жабата отговорила:
- Е, да се разчекна ли?
 bowuu bowuu
Виж целия пост
# 719
Един от най-невероятните вицове Simple Smile

Евреинът върви по улицата с пачка стодоларови банкноти в ръка и хвърля по една банкнота през рамо. След него върви арменецът, събира ги и му ги връща.

един от най-късите

арменец-миньор
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия