Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 5

  • 202 542
  • 1 578
# 615
Дъщерята се обажда на майка си:
-Мамо, не издържам, пак се скарахме с Иван и утре се местя при теб.
Майката:
-Не, той трябва да си плати за всички грешки! Аз утре се местя при вас.
 Joy Joy Joy

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm03 newsm53 newsm10 smile3525
Виж целия пост
# 616
Дъщерята се обажда на майка си:
-Мамо, не издържам, пак се скарахме с Иван и утре се местя при теб.
Майката:
-Не, той трябва да си плати за всички грешки! Аз утре се местя при вас.
 Joy Joy Joy

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm03 newsm53 newsm10 smile3525

Лелеее, това ме разби!  Joy
Виж целия пост
# 617
Grinning

Нещо като най-краткия виц:
"Получих SMS със съдържание:
"Щ+Щ"


И продължението: "ВГЗ"  Mr. Green
Виж целия пост
# 618
И друг имаше в младежките ми години:

ЩЩД  Mr. Green
Виж целия пост
# 619
Това не го разбрах  Sad
Виж целия пост
# 620
"Ш`тъ щъдъ" диалектен изговор на "ще те щадя"  Grinning

Казва се като продължение на "ВГЗ"  Mr. Green
Виж целия пост
# 621
"Ш`тъ щъдъ" диалектен изговор на "ще те щадя"  Grinning

Казва се като продължение на "ВГЗ"  Mr. Green

Хах, деликатно  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 622
Телефонно обаждане в КАТ:
- Извинявайте, тук ударих две кокошки. Какво да ги правя?
- Хвърлете ги отстрани на пътя, че да не пречат на движението.
- Добре, а какво да правя с Пежото им?
 Joy Joy
Виж целия пост
# 623
- Скъпа! Обясни ми, защо приятелите ми във фейсбук така са намалели?!
- Скъпи, извини ме, без да искам съм натиснала и съм изтрила...
- Аха... 60 пъти - и само момичета?!
Виж целия пост
# 624
Дано не съм го поствала вече, не помня, ама много ми е сладък  Embarassed

Корабно предприятие наема един манго да боядиса кораб. Поради съмнителността на субекта всичко е юридическо подковано с договор. На уречения ден шефа отива да види как е свършена работата. Гледа- от едната страна боядисан кораба, от другата- не. Попитал манго защо така...а той казал: Е, как бе, шефе, всичко точно...виж кво пише в договора- от една страна аз, от друга- ти  Joy

Виж целия пост
# 625
Мъж спи при собствената си жена. Посред нощ жената се стряска насън и вика:
- Бягай, мъжът ми!
Съпругът й веднага скача през прозореца. След 4 - 5 минути се прибира с думите:
- Жена, и двамата много сме се изнервили.
Виж целия пост
# 626
И друг имаше в младежките ми години:

ЩЩД  Mr. Green

"Ш`тъ щъдъ" диалектен изговор на "ще те щадя"  Grinning

...

Хах, деликатно  Joy Joy Joy

 Stop ако опитате с морзовата азбука ще видите, че ЩЩД=мама ти Wink

--.- --.- -.. = -- .- -- .- - ..  Hug
Виж целия пост
# 627
Един мъж си наел стая в хотел. Всичко било нормално, но по едно време чул силна музика от съседа отгоре. Качил се с молба съседа да намали малко уредбата, а онзи му казал:
- Братче, сега тренирам за купон, довечера правя купона и от утре - тишина.
Изтърпял човека и тренировката, и купона, но на другия ден врявата се повторила. Качва се пак горе, а оня го посреща:
- Братче, сега тренирам, довечера - купон и повече няма да те безпокоя.
Така минала цяла седмица - всеки ден човека се качвал горе, а оня все - тренировка, купон, тренировка, купон и т.н.
Един ден вече на нашия човек му писнало и не се качил горе. Седял оня горе и се чудел: "Абе защо тоя не идва да ми се кара?" И решил да слезе долу до види какво става. Почукал - никой не му отворил. Натиснал бравата - било отключено и влязъл. Гледа - нашия човек бие чекии.
- Какво правиш? бе? - попитал го.
- Братче, сега тренирам, довечера ще ти еба майката!
Виж целия пост
# 628
Две старчета се разхождали.Единият казал:
-Хайде да си починем.
Седнали и починали.
Виж целия пост
# 629
Един мъж си наел стая в хотел. Всичко било нормално, но по едно време чул силна музика от съседа отгоре. Качил се с молба съседа да намали малко уредбата, а онзи му казал:
- Братче, сега тренирам за купон, довечера правя купона и от утре - тишина.
Изтърпял човека и тренировката, и купона, но на другия ден врявата се повторила. Качва се пак горе, а оня го посреща:
- Братче, сега тренирам, довечера - купон и повече няма да те безпокоя.
Така минала цяла седмица - всеки ден човека се качвал горе, а оня все - тренировка, купон, тренировка, купон и т.н.
Един ден вече на нашия човек му писнало и не се качил горе. Седял оня горе и се чудел: "Абе защо тоя не идва да ми се кара?" И решил да слезе долу до види какво става. Почукал - никой не му отворил. Натиснал бравата - било отключено и влязъл. Гледа - нашия човек бие чекии.
- Какво правиш? бе? - попитал го.
- Братче, сега тренирам, довечера ще ти еба майката!
Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия