Дискова херния - 2

  • 226 102
  • 739
# 525
Значи,мен крака и кръста почти не спират да ме болят,особено крака,разликата е единствено в силата на болката!
И при мен беше така, но както казва Мила разликата е в силата и мястото на болката - различни части на крака и кръста. #Crazy Ти какво пиеш или правиш? Освен че чакаш инжекциите? Внимавай какви си поръчала Embarassed  animal085  animal037 Animal Pig Animal Cow coolcool
Виж целия пост
# 526
FreakOnALeash,бързате с П.Баня!По време на престоя може да получи реакция.Аз отидох на санаториум 6м след операцията  и назначаваха процедури много предпазливо.Кой ви посъветва да отива толкова рано на бани?Едва ли ще му назначат някакви процедури,освен да влиза само в басейна.
Санаториалното лечение си е доста голямо премеждие за оперираните,а в раните месеци може да доведе до усложнение./според мен/
Виж целия пост
# 527
И мен ме боли почти постоянно- разликата е в силата и мястото.
Да кажа, че приключих ... ентия курс инжекции Дискус днес. Поне докато си ги биех не ставах скована сутрин, но дори и с по- слаби болки всеки ден си ме боли. Вече си мисля, че организмът ми свикна с инжекциите и действието им намаля.  newsm78
Виж целия пост
# 528
 newsm78 newsm78 Някой може ли да ми обясни точно понятието "компресия на текален сак"?  Embarassed Embarassed Thinking
Виж целия пост
# 529
текален сак или дура матер е твърдата обвивка на гръбначния мозък.Компресия е притискане.Това обикновено се получава при медианни дх. newsm78
Виж целия пост
# 530
aha Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 531
FreakOnALeash,бързате с П.Баня!По време на престоя може да получи реакция.Аз отидох на санаториум 6м след операцията  и назначаваха процедури много предпазливо.Кой ви посъветва да отива толкова рано на бани?Едва ли ще му назначат някакви процедури,освен да влиза само в басейна.
Санаториалното лечение си е доста голямо премеждие за оперираните,а в раните месеци може да доведе до усложнение./според мен/
aha, лекарката от клиниката по рехабилитация на Александровска болница (към която ни насочиха след изписването) ни каза, че не бива да се бавим с рехабилитацията заради парезата.Трябвало веднага да започнем да възстановяваме левия крак, затова ни завиши и дозите на лекарствата. Каза ни, че няма значение къде ще направим рехабилитацията- санаториумът също бил подходящ вариант, важното е да е хоспитализиран, за да е ефективна.Тя самата ни даде талон с препоръчителни процедури-електрофореза, ЛФК, масаж на лява подбедрица и още нещо, което не можах да разчета. И мен ме е страх, че е прекалено рано, но предполагам, че няма да му приложат агресивна терапия и ще се съобразят със състоянието му...За всеки случай, другата седмица ще се видим с въпросната рехабилитаторка и ще обсъдим положението. Благодаря ти за съветите и хубав уикенд!!!  bouquet
Виж целия пост
# 532
marianadi,не прекалявай с прегръдките,че може да ми хареса и тогава ще се чудиш как да се отървеш от мен Hug
FreakOnALeash ,това са неща които може да прави без да е на санаториум.Ако няма да ползва водните процедури,става излишно.Останала съм с впечатление,че докторите по санаториумите не са много компетентни по отношение на възстановяването след операция и прилагат стандартните процедури.На П.Баня е една навалица и процедурите се претупват/това е мое мнение де/Ще попада на различни рехабилитатори и всеки ще прилага каквото и както си знае.Гимнастиката при всички случаи трябва да е индивидуална.Та за мен по-добрият вариант след операция е физ.терапия в града и  гимнастика,но всичко под контрола на един и същ  рехабилитатор. Naughty
Моя позната ходи на П.баня четвъртия месец след операцията и единствено е ползвала басейна.Ако ползва басейн/защото е на бани все пак/съчетано с другите процедури  newsm78Дали е добър вариант?Операцията е правена скоро и нерва е чувствителен.
Не съм те питала , мъжът ти пие някакви лекарства?
Виж целия пост
# 533
]FreakOnALeash, за всичко се радвам, особено че има и подобрение, но според моя личен опит е много рано за санаториум с толкова процедури!!!!! Аз отидох на 3-ия месец и се влоших жестоко, направо се парализирах. Можех да си движа само очите, нищо друго от тялото! Това ме върна в лечението 100 години назад и дори стигах до дрогиране с болкоуспокояващи само да не ме боли!
Виж целия пост
# 534
И мен ме боли почти постоянно- разликата е в силата и мястото.

И мен ме боли всеки ден, в различна степен и на различни места, но е всеки ден.   Sad
Виж целия пост
# 535
Pump17,единият ден боли на л5 с1,другият на 4л л5.На туй му се казват хронични болки Sadтях ги има докато си жив.
Дали има човек ,който нищо не го боли newsm78
Виж целия пост
# 536
Да извинява мъжката част тук,мен ме боли ужасно преди и по време на цикъл,някои да изпитва същото? newsm44 newsm12
Виж целия пост
# 537
Аз пак да питам!Когато сте започнали Дискус били ли сте с болки или трябва първо да отшуми болката с други лекарства и тогава да започнеш да биеш Дискус или няма значение!Извинявам се ако въпросите са ми тъпичики,но понеже не е спирало да ме боли ,а в момента не правя нищо защото чакам с нетърпение инжекциите та се чудех дали има някакво значение!Благодаря ви!


mtaskova И на мен ми е направило такова впечатление! newsm78

А мен ме боли повече крака отколкото кръста!Това дали е нормално или май нещо ме става с крака!? #Crazy
Виж целия пост
# 538
Аз пак да питам!Когато сте започнали Дискус били ли сте с болки или трябва първо да отшуми болката с други лекарства и тогава да започнеш да биеш Дискус или няма значение!Извинявам се ако въпросите са ми тъпичики,но понеже не е спирало да ме боли ,а в момента не правя нищо защото чакам с нетърпение инжекциите та се чудех дали има някакво значение!Благодаря ви!


mtaskova И на мен ми е направило такова впечатление! newsm78

А мен ме боли повече крака отколкото кръста!Това дали е нормално или май нещо ме става с крака!? #Crazy
И при мен се усещаше повече в крака,явно е нормално.Иначе за Дискус,когато го започнах,болката беше доста отшумяла,но иначе няма значение,когато пристигнат ги започвай. Peace
Виж целия пост
# 539
а в момента не правя нищо защото чакам с нетърпение инжекциите

Аз затова те попитах пиеш ли нещо друго и правиш ли нещо друго, защото ако мислиш че само инжекциите ще те оправят няма да стане , въпреки че ти го пожелавам Peace те не са панацея за съжаление.
valpan какво стана с тази Хисаря пусна корени там!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия