SUPERNATURAL Fans: Obsessed... And We Like It!*

  • 25 355
  • 733
# 120
Галче, миналата година много рано се разбра за подновяването на 6 сезон - още от средата на март се знаеше... притеснително е, че се твърди, че тази година ще се разбере едва на 19 май - ден преди финала (Тогава встъпва в длъжност и новото ръководство на CW).
Виж целия пост
# 121
Затова не си спомням да съм тръпнела в очакване, то си се е знаело от по-рано. Остава да се молим за трезв разум на новото ръководство и за мощна кампания на феновете в подкрепа на сезон 7

Разглеждам една тема за стари сериали и вижте на какво попаднах


Двама артисти от СПН във един филм  Grinning
 
Виж целия пост
# 122
Двама артисти от СПН във един филм  Grinning
 

И то свръхестествен като тематика, доколкото може да се съди от постера. Simple Smile Кой филм е това?

А пък вижте аз на каква снимка попаднах и останах без дъх:

(цък)
Виж целия пост
# 123
А пък вижте аз на каква снимка попаднах и останах без дъх:

Ух, какъв ми е прилежен тук Grinning Heart Eyes...и с устенца като рoзичка Joy
Виж целия пост
# 124


И то свръхестествен като тематика, доколкото може да се съди от постера. Simple Smile Кой филм е това?



Първата вълна
Виж целия пост
# 125
Направо да ти се прииска да го изпапкаш, нали Mr. Green Дженсън на костюмираната снимка имам предвид.

Иначе, Гале, 1-та вълна изглежда интересно - освобождавам местенце на HDD - то и го дръпвам. Тенкс за идеята.

Поздрав: SUPERNATURAL - THE MOVIE
Виж целия пост
# 126

Eйй това много ми хареса Peace. Само са могли да вкарат повече екшън и повече забързани кадри, за да стане като истински холивудски трейлър Simple Smile

Понеже и песента много ми хареса тук, та потърсих съответни SPN клипчета с тази песен и това ми хареса:
God's Gonna Cut You Down

Направо да ти се прииска да го изпапкаш, нали Mr. Green Дженсън на костюмираната снимка имам предвид.

Мхъм, като захарно петле ми е Mr. Green
Виж целия пост
# 127
Тц, прекалено ми е чистичък, ще се изкуша да го поизцапам (ау, какъв е младичък, аз си мислех, че само Джаред е пораснал)
Виж целия пост
# 128
Гале тичам да приготвям ваната за Тренера  и ....  Whistling
Ето и още два линка за  музичкатааааааа Supernatural Season V Supernatural Season VI (имам ужасен НЕТ и всичко се сваля адски бавно, за това Ще ви ги давам на хапки)

П.П. Supernatural Season IV OST
Виж целия пост
# 129
Бичи, браво за качването на песните! Simple Smile

Ммм, баня? Тренер?? = къпане!? Тичам веднага!
Виж целия пост
# 130

...
Ммм, баня? Тренер?? = къпане!? Тичам веднага!

Ааааааааааа Дейна  Naughty, тегли си номерче .... По ред на номерата  Mr. Green
Е, айде може да си поделим работата ... едната сапунисва  Whistling, другата плакнее  Whistling
Виж целия пост
# 131
Ами що да не може? Mr. Green

Пу за мен завиването в хавлия след къпане!
Виж целия пост
# 132
"Първата вълна" беше интересен сериал за времето си. Но освен артиста и извънземните колонизатори, които той преследваше и които се  изпаряваха, като ги поубиеш, друго не помня. Гледала съм го по ТВ-то.  Този, мургавият актъор, ми заприлича на един от "Досиетата на Дрезден", но не бил той, объркала съм се яко.

  Лека нощ, макар че, що точно това постнах с приспивна цел  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 133
Вие го къпете, аз ще го цапам  Whistling
Виж, тука се нагърбвам и с двете задачи.
Виж целия пост
# 134
Гале ако ти стане много горещо,звънкай  Wink

Аз преди малко гледах дупето на татко Джон  Grinning в един филм на име PS:I love you  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия