Лидл ::5::

  • 130 004
  • 767
# 420
Преди час бях в Лидл Х. Димитър и поне през фолиото сиренето не миришеше кофти.
Виж целия пост
# 421
Ще ми препоръчате ли веро W5 или другото?
Аз ползвам W5 и съм много доволна, не знам кое е другото....
Иначе, по препоръка на момичетата тук си взех пудинг и нишесте Ванилия. Утре ще ги изпробвам на бисквитена тортичка!  Wink
Мисля ,че Glefekt се казваше другото.
Виж целия пост
# 422
Любимите ми бутерки с ябълка са на промоция от вчера, довечера или утре ще отида да се снабдя с малко повечко  Laughing 
Някакви мнения за свинския шницел, който също е на промоция от вчера - за 4.44 лв. тарелката ?  Thinking
Виж целия пост
# 423
Да, и аз се дразня на тези минимални количества, които слагат на някои стоки в промоция. Не може да отидеш в 7,20ч. и вече да няма от тази стока. #Cussing out
Виж целия пост
# 424
Вчера отидох в Лидл-Дружба! Ами доста неща нямаше, то и хора нямаше, но аз търся антената..някой да я е виждал  по другите места в София? newsm78
Виж целия пост
# 425
Свинските шницели са хубави,без тлъстина,но направих грешка
при приготвянето им и станаха много сухи.
Всичко,което е месо /без каймата/ става !
Неприятно впечатление прави липсата на плодове и зеленчуци след 19.00ч.
Вчера нямаше дори картофи !
Виж целия пост
# 426
от октоподите доволни ли сте?кога ли ще са на промоция?
Виж целия пост
# 427
Уникален е сладоледа с орехи, но ми се струва че има мас или сметана, прекалено маслен стои.
Виж целия пост
# 428
Уникален е сладоледа с орехи, но ми се струва че има мас или сметана, прекалено маслен стои.
За кой сладолед по-точно става въпрос? Може ли да го покажеш?
Виж целия пост
# 429
Уникален е сладоледа с орехи, но ми се струва че има мас или сметана, прекалено маслен стои.
За кой сладолед по-точно става въпрос? Може ли да го покажеш?


Първия на горния ред.
Виж целия пост
# 430
Благодаря за снимката!Разбрах кой и непремено ще го опитам!
Виж целия пост
# 431
не съм чела цялата тема и като цяло не харесвам особено магазина, но най-добрите бебешки мокри кърпички за мен се продават там - имам предвид тези от 1,99 лв
Виж целия пост
# 432
Днес видях плакат, че на 19 май откриват магазина в кв.Изток в София, ул. Николай Хайтов 3
Виж целия пост
# 433
Днес видях плакат, че на 19 май откриват магазина в кв.Изток в София, ул. Николай Хайтов 3
Както и във Варна под МОЛ ВАРНА Тауърс!
Виж целия пост
# 434
Момичета, искам да взема някакви замразени банички. Хубави ли са в Лидъл и има ли изобщо такива? Имам предвид, като тези на Фамилия, 7дейс и др.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия