Лидл ::5::

  • 130 004
  • 767
# 435
Камелия,препоръчвам ти гръцките - по-изгодни като цена ,количество и качество.
Виж целия пост
# 436
Камелия,препоръчвам ти гръцките - по-изгодни като цена ,количество и качество.

Бела, благодаря! А, как се казват тези гръцките? И в Лидъл ли да ги търся?
Виж целия пост
# 437
За гръцките банички се познават лесно. Пакета е син и има гръцка статуя и ги има само в Лидъл.
Виж целия пост
# 438
и аз тук да ви следя. Вчера си взех от гръцките банички и пицата на промоция. Не са лоши Peace
Виж целия пост
# 439
Опитвали сме тези с кремврирш и сирене оп по 1кг разфасовка. Децата казаха че били по-хубави от на Бела , на мен ми се струва че са  от бутер тесто,  а не с кори правени.
Виж целия пост
# 440
Важното да са вкусни, няма значение бутер или не, че утре чакам една банда малчугани и освен голямата пица, исках и някоя друга баничка да има:)) Ще пробвам, благодаря ви!
Виж целия пост
# 441
Лично на мен ми харесва витата - в пъти по-добра от "Фамилия" и "Бела",
а и сиренето се усеща.
Виж целия пост
# 442
Спешен въпрос: До кога работят вечер?
Виж целия пост
# 443
Спешен въпрос: До кога работят вечер?
ТОЗИ В Х. ДИМИТЪР Е ДО 22.00Ч., за другите не знам.
Виж целия пост
# 444
до 21 със сигурност...сайта не бачка - а там има работното време.
Или на някоя брошура виж
Виж целия пост
# 445
Много е хубав червения боб в консерва, зимата беше на промоция - 77 ст. консервата сега мисля е около 1 лев, напълно готов за консумация, само че ми изкочи от главата марката.
Виж целия пост
# 446
Позволявам си да похваля детските Кроки-та от малката номерация - с текстилна лента около глезена. Купих за буболец и не ги е свалил Simple Smile
Бих дала линк, но сайтът не работи  newsm78
Виж целия пост
# 447
Позволявам си да похваля детските Кроки-та от малката номерация - с текстилна лента около глезена. Купих за буболец и не ги е свалил Simple Smile
Бих дала линк, но сайтът не работи  newsm78
Сигурно за тези става въпрос........http://www.lidl.bg/static_content/lidl_bg/images/BG/BG_62116_01_b.jpg
Утре ще отида да проверя дали има детски бански.
Виж целия пост
# 448
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_9573.htm

някой пробвал ли ги е ?
Виж целия пост
# 449

Тези конкретно не, но пробвах едни други във вакуум и не ми харесаха, като цяло кренвирши в марина не ми харесват, жалко че в Лидъл няма от другите кренвирши като в останалите магазини, те са по-добри поне за мен. И все пак в последно време всички колбаси са доста зле спрямо преди години, малко офтопик но ми се струва че мелят я кожи, я кости ... може и други животни различни от обявените на стикера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия