...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 929
  • 750
# 180
benitabeni и аз си мислех,че от вътрешната страна няма да стане добре, но се получи обратното, от вътре е много хубава и се запази, а от горе не стана добре, аз исках едни малки крила, площта е много малко и стана една грозотия Sick
Казвайте къде да я махна, пък после ще намерим някъде да ми я направят хубава Hug
Момчето което ми я прави ме изпрати в Плевен, и се чудя дали си струва да ходя чак до там newsm78
Виж целия пост
# 181
Спешно! Моля ви, препоръчайте ми татуист, който ще може да ме вземе лседващия петък.. имах записан час от преди 4 месеца, но беш отменен. Датата е наистина важна за мен, татуировката не е толкова сложна, Проблемът е, че е за този петък - 27 май. Благодаря ви от сега!
Намери ли си татуист. КОй пък след 4 месеца ти отмени часа Sad
Виж целия пост
# 182
Имам 2 имам и обеца на пъпа искам  още татоо по гръбнака  , ще  снимам тия  дни ще  ви пратя Поздрави  Grinning
Виж целия пост
# 183
Момичета помагайте къде да си махна татуто, че ми е влязла мухата в главата, вече и да не пускам нова тема. Благодаря ви Peace
Виж целия пост
# 184
Момичета помагайте къде да си махна татуто, че ми е влязла мухата в главата, вече и да не пускам нова тема. Благодаря ви Peace

За съжаление нямам такова инфо...
Виж целия пост
# 185
Момичета помагайте къде да си махна татуто, че ми е влязла мухата в главата, вече и да не пускам нова тема. Благодаря ви Peace

Виж в лазерните центрове Peace Наред с космите и татуси махат, но са нужни май 10+ процедури.
Виж целия пост
# 186
Хитро, ама няма да ми се получи  Laughing аз съм си харесала местенца, обмислям картинките и надписа какви да са. Това за след онези три, които са сигурни  Mr. Green
Сладурана!
Действай лека полека и ще изпиташ по - голямо удоволствие от тях! Нарадвай се на една, после сложи друга.....и т.н. Е, разбира се това е мое мнение!
Независимо какво решиш и направиш, моля похвали се после  Hug

Ееее, аз ако тук не се похваля, на кого?  Laughing
И моята мисъл е полека. Една по една, иначе няма да им се радвам толкова. Те, всъщност нито едната няма да е кой знае какво, но съм си ги измислила и така искам да бъдат. Шедьоврите по-натам  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 187
Здравейте мисля да си правя временна татуировка
http://img.metro.co.uk/i/pix/2008/07/TattoBeforeEASTNEWS_450x450.jpg
нещо като това
може ли да ми кажете какви са цените
колко врем ще издържи
и маха ли се
Благодаря предварително за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Firegirl в твоя случай няма смисъл да я махаш, трудно е  и остават белези, щом така или иначе искаш да направиш нова на същото място, ще е много, много по-лесно направо да сложиш новата отгоре, просто ти трябва добър татуист който да ги препокрие добре.
ето, рагледай снимки на покрити татуси, получава се добре


PETINKA_1970 специално това от снимката, която си показала, е правено с еърбръш, става буквално за минути, ако кожата се почисти добре и правещия има добра техника на напластяване, издържа до 1 седмица и си пада сама с миенето. Не са скъпи, но къде правят такива в БГ не знам , обикновено са популярни по морето, водни паркове и т.н.

Други варианти за временна са със хена (къна) която издържа малко повече, и вече такива, които се правят като обикновена татуировка, но със специални мастила и издържат от 1 месец до 3 години (според мастилото), последно инфото ми беше че никой в БГ не работи с тези мастила обаче, не знам дали има промяна.
Виж целия пост
# 189
А с къната колко време стой и какви са цените за 1 с кана
и нали след това се маха
Благодаря ти за отговора Hug
Виж целия пост
# 190
PETINKA_1970 според зависи, може и цял месец да стои, че дори и два.... в някои случаи до 2 седмици се "затърква"... цените са в зависимост от големината - 5-10-15лв.  Peace да след това се маха, но стои грозно докато изчезне (поне за мен) ...
Виж целия пост
# 191
MissNellie ако имаш идея за някои давайте контакти Peace
Виж целия пост
# 192
PETINKA_1970 според зависи, може и цял месец да стои, че дори и два.... в някои случаи до 2 седмици се "затърква"... цените са в зависимост от големината - 5-10-15лв.  Peace да след това се маха, но стои грозно докато изчезне (поне за мен) ...
Супер щом цените са такива ще си направя  Simple Smile
Благодаря ви
Виж целия пост
# 193
При мен сега има друг проблем.
Питах във Враца им казаха, че тук не правят временни татуировки и такива правели вече само на морето.
Може ли да ми кажете някой град в който правят Simple Smile
Виж целия пост
# 194
тук в София, лятото около НДК се навъртат такива, които правят....  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия