...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 929
  • 750
# 195
Ох, това топло време никак не е подходящо за татуиране, но все пак съм си записала час за понеделник...Продължаваме с Алиса в страната на чудесата  Sunglasses
Виж целия пост
# 196
При мен сега има друг проблем.
Питах във Враца им казаха, че тук не правят временни татуировки и такива правели вече само на морето.
Може ли да ми кажете някой град в който правят Simple Smile

Варна-Златни пясъци  Peace

Ох, това топло време никак не е подходящо за татуиране, но все пак съм си записала час за понеделник...Продължаваме с Алиса в страната на чудесата  Sunglasses
Нямам търпение да видя продължението,много се кефя на твоя татус  Grinning
Виж целия пост
# 197
Здравейте момичета Simple Smile от известно време ви чета и се радвам на красотите които показвате. Прииска ми се и аз да ви се похваля... Толкова дълго си мечтаех за татусче,но все не събирах достатъчно смелост... нооо от 6 дни вече е факт Simple Smile иииееейй Simple Smile много ме беше страх,изпитвам Ужас от игли,а това че незнаех какво да очаквам още повече ме побъркваше. Е преживях го и се оказа че изобщо не е толкова страшно... дори вече искам 2-ра хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Здравейте момичета Simple Smile от известно време ви чета и се радвам на красотите които показвате. Прииска ми се и аз да ви се похваля... Толкова дълго си мечтаех за татусче,но все не събирах достатъчно смелост... нооо от 6 дни вече е факт Simple Smile иииееейй Simple Smile много ме беше страх,изпитвам Ужас от игли,а това че незнаех какво да очаквам още повече ме побъркваше. Е преживях го и се оказа че изобщо не е толкова страшно... дори вече искам 2-ра хаха Simple Smile

Покажи я  Simple Smile
Виж целия пост
# 199
ето я   http://www.album.bg/irrra/images/27777235/ дано да се вижда  Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Ренчето, честито   bouquet
Харесва ми стила и мястото Peace
Виж целия пост
# 201
Ренчето, честито   bouquet
Харесва ми стила и мястото Peace
    Flutter Благодаряя Simple Smile доволна съм че упях да я направя.... Simple Smile чаках я цели 3 години
Виж целия пост
# 202
Ах, Леголас.......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Страаашно го харесвам Леголас  Heart Eyes  но честно казано не съм виждала подобни татуси... всъщност само два в google които никак ама никак не ми допаднаха...
Виж целия пост
# 204
а ето и пиърсинга ми  Simple Smile http://www.album.bg/irrra/images/27778229/ и с това да се разпиша Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Ренчето, честито   bouquet
Харесва ми стила и мястото Peace
    Flutter Благодаряя Simple Smile доволна съм че упях да я направя.... Simple Smile чаках я цели 3 години
много хубаво
Виж целия пост
# 206
а ето и пиърсинга ми  Simple Smile http://www.album.bg/irrra/images/27778229/ и с това да се разпиша Simple Smile
Да ти са честити и със здраве да си ги носиш Simple Smile
Виж целия пост
# 207
aria 82  благодаря ти  Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Моми4ета здравейте!!Татуиров4икът ми замина за 4ужбина ,а за съжаление вси4ки татоси само при него съм си правила и друг не познавам.Моля ви помоигнете,предложете ми някой добър татуиров4ик ,но и който не взима някакви косми4ески цени.Спешно ми е,тези дни трябва да си направя татоса.От София съм.Ще съм адски благодарна ако помогнете Praynig
Виж целия пост
# 209
Моми4ета здравейте!!Татуиров4икът ми замина за 4ужбина ,а за съжаление вси4ки татоси само при него съм си правила и друг не познавам.Моля ви помоигнете,предложете ми някой добър татуиров4ик ,но и който не взима някакви косми4ески цени.Спешно ми е,тези дни трябва да си направя татоса.От София съм.Ще съм адски благодарна ако помогнете Praynig

Петя и Евгени от Artcoretattoo. Ето сайта им да разгледаш техните работи:
http://www.artcoretattoo.com/

Правила съм татуировки и при двамата и за мен са много, много добри. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия