...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 931
  • 750
# 210
Благодаря на вси4ки които ми писаха !!!!!Страхотни сте Hug
Виж целия пост
# 211
Да се похвалиш после с новата татуировка Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Утре ще бъде завършен моят гръб. Людмил ще добави бяло на розите и се надявам да изглеждат още по-хубаво Simple Smile Ще кача снимки утре като се прибера Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Ахххх.... дали този Людмил когото споменаваш е и моя Людмил???? Shocked  newsm78
aria 82  къде си правиш татуса?
Виж целия пост
# 214
Ахххх.... дали този Людмил когото споменаваш е и моя Людмил???? Shocked  newsm78
aria 82  къде си правиш татуса?
Твоя и моя са един и същ Simple Smile В студиото в София си я правя моята татуировка.Утре само ще добави бяло на розите и ще е готова. Твоя Леголас го има качен в страницата му във Facebooka Simple Smile

Тази година Тату феста е обявен за 8 октомври! Миналата година не успях да го посетя, но тази дано да съм свободна и да отида Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Колко хубаво  Hug аз също си я правих в студиото в София  Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Колко хубаво  Hug аз също си я правих в студиото в София  Simple Smile
Ами не си сгрешила Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Колко хубаво  Hug аз също си я правих в студиото в София  Simple Smile
Ами не си сгрешила Simple Smile

Ще чакам да видя снимките ти утре Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Готовва е. Чак ми е мъчно , че я завършихме. Ето я завършена:
http://prikachi.com/images.php?images/518/3435518S.jpg
Виж целия пост
# 219
Ето я и моята, вече обелена и много и се радвам Blush По-назад бях пускала снимки, когато беше току-що направена.
http://prikachi.com/images/539/3435539h.jpg
Виж целия пост
# 220
Тя си изглеждаше супер и преди да ти се обели Simple Smile
Виж целия пост
# 221
yoana1234 и aria_82   bouquet
Много ви се радвам  Simple Smile Честито и да си ги носите със здраве Peace
Аз още се беля...но скоро ще пусна снимки..

Ето малко снимки от процеса на работа миналия вторник  Wink

http://ancient.snimka.bg/arts/tattoo.482142.23883555
Виж целия пост
# 222
Момичета, от години искам да си направя татуировка, но все не събирам смелост. Обаче сега имам огромна нужда да направя тази стъпка. Знам, че е писано много, но не мога да изчета толкова теми Crazy Препоръчайте ми човек или студио в София, който работи качествено и не прекалено скъпо. искам малка татуировка в черно, нищо сложно
Виж целия пост
# 223
Цвета, радвам се да те "видя" и в тази тема. На предишната страница съм дала линк към студиото, в което аз и мъжът ми си правихме татусите и сме много доволни. Цените са съвсем прилични, а за качеството и стерилността мога да гарантирам. Мога на лични да ти пратя снимки на моите татуировки, както и тази на мъжът ми. Той си направи цветна карикатура на двете ни деца и се получи наистина страхотно.  Grinning
Виж целия пост
# 224
Цвета, радвам се да те "видя" и в тази тема. На предишната страница съм дала линк към студиото, в което аз и мъжът ми си правихме татусите и сме много доволни. Цените са съвсем прилични, а за качеството и стерилността мога да гарантирам. Мога на лични да ти пратя снимки на моите татуировки, както и тази на мъжът ми. Той си направи цветна карикатура на двете ни деца и се получи наистина страхотно.  Grinning

Обичам от време на време да разглеждам разни татуси из нета и сега като прегледах галерията на "твоето" студиото видях, че съм си сваляла някои правени от тях  Simple Smile
Ще ми пратиш ли да видя вашите (твоите и на съпруга ти) ?
Много благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия