...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 933
  • 750
# 240
Лелеееееееееееееее..............този е луд! Уникални татуси!
Виж целия пост
# 241
Лелеееееееееееееее..............този е луд! Уникални татуси!

Абсолютно! Жалко, че тук в БГ, не съм срещала толкова добри татуисти.
Виж целия пост
# 242
От много време се каня за татуировка и все не се решавам, защото често ми напомнят, че ме е страх от ваксина, какво остава да съм издържала цяла татуировка. Embarassed Обаче сега наистина съм решена и смятам, че ентусиазма ще ми помогне да преодолея страха. Искам да е на глезена и да е дракон, но все не си харесвам модел. Сега съм с една временна, която взе, че ми хареса Mr. Green
Как Ви се струва, на мен ми допада защото е семпла и ненатрапваща? Аз се колебая дали все пак да не се насоча към по - издължен модел завиващ опашка около кокалчето на крака или да си изобразя точно тази от снимката. Ще се радвам на предложения и мнения Peace
Виж целия пост
# 243
*gabrielka* според мен татуси, които са съобразени със линиите на тялото винаги стоят по-красиво, но това си е лично мнение.

naia преди време проучвах въпроса за микродермалите изоснови, и това, което ме отказа, е сериозната вероятност от трансфер (който ще остави доста грозни белези).

Понеже често се питаше в предната тема за премахване на татуси, пускам това клипче, дамата е решила да записва прогреса си с премахване на нейните татуси с лазер, описва се целия процес, какво трябва/не трабвя да се прави, и как изглежда. Това е първата сесия.

Виж целия пост
# 244
И аз това си мислех, но не намирам такъв модел точно с дракон, но в тази насока този може би е по - подходящ

Uploaded with ImageShack.us
Виж целия пост
# 245
Набързо, тази намерих

http://www.flickr.com/photos/cliffwix/5776169505/

Имай предвид също, че може да си харесаш нещо из албумите на татуистите, има хора, които стоят с часове и прелистват албуми там, също така, добрия татуист може да модифицира моделче така че да му е така опашчицата.
Виж целия пост
# 246
Набързо, тази намерих

http://www.flickr.com/photos/cliffwix/5776169505/

Имай предвид също, че може да си харесаш нещо из албумите на татуистите, има хора, които стоят с часове и прелистват албуми там, също така, добрия татуист може да модифицира моделче така че да му е така опашчицата.

От показаните до тук, тази ми харесва най-много.
Виж целия пост
# 247
ee тоз човек е некъв уникат  Laughing Laughing Laughing Laughing много са готини много искам такъв цветен жив татус  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Виж целия пост
# 248
Лелеееееееееееееее..............този е луд! Уникални татуси!

Абсолютно! Жалко, че тук в БГ, не съм срещала толкова добри татуисти.
даа.... много жалко, познавам добри, но този като ми го показаха останах със отворена уста. Някой ден като имам възможност бих си направила нещо при него  Hug Особено есенните листа са брутааааааааааални, не знаех че някой може да направи такава красота на тялото  Shocked Shocked Shocked

Иначе имам планове за татуировка скоро, но съм си обещала, че ако ме приемат в университета специалността, която искам чак тогава ще си направя  Heart Eyes
Виж целия пост
# 249
Този не е човек Shocked Розите ме впечатлиха,както и едни очи на ръка,приличат ми на нещо от "300" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 250
За татуси съм фен на тази мацка в София -
http://www.facebook.com/murphys.tattoos
Виж целия пост
# 251
Аз се правих при Смокови в София ,много съм доволна.
Виж целия пост
# 252
Аз мисля да ходя при Спиро от Чирпан, хвалят го като добър татуист, който не иска космични цени. Участвал е и в конкурс в София и е заемал 2 място Wink Иначе намерих оригинала на едната татуировка


Uploaded with ImageShack.us
 и вероятно ще я видоизменя по мой вкус, че от "Диви и красиви" стои с неестествена опашка. А иначе разбира се, че ще гледам и каталозите. Ако някой е чувал нещо за Спиро да каже, из нета намерих само малко, но пък положителни коментари относно качеството му на работа.
Виж целия пост
# 253
...И все пак, никой ли няма информация за добра клиника и метод за премахване на татуировка? Thinking
Виж целия пост
# 254
...И все пак, никой ли няма информация за добра клиника и метод за премахване на татуировка? Thinking
Съжалявам, аз нямам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия