Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 315
Днес следобед се възползвахме от ваучерите си за палачинките в пицария"Наполи" (кв. Гео Милев)
Като цяло обстановката е доста семпла - типична малка пицария, не е разделено за пушачи/не...
Момичето, което ни обслужваше беше много любезно, не сме чакали много - може би 10-тина минути, палачинките бяха хубави, но леко студени. Пихме и по едно кафе като допълнение...Честно казано за идеята става за 1.50 лв да хапнеш палачинки със сок или кафе, но не бих се засилила пак натам.
Виж целия пост
# 316
Rangua няколко  момичета от темата се изказа , че не са доволни и са допочиствали след тях

Направо не искам да си спомням, та не ми се пише пак по въпроса...  Tired
Виж целия пост
# 317
Един въпрос - как плащате ваучерите от PromoMax и какви такси ви отдържат? Исках да платя директно с картата си и не става..  Confused
Виж целия пост
# 318
Абе я ми разяснете как се плаща в изипей?
Аз съм плащала до сега или май пробвах само, че имаше проблем с фирмата за парно /до колкото си спомням/ с изипей в Билла, обаче си е кеш нали?

Виж целия пост
# 319
brumbol , когато купиш ваучер с Изипей ти изпращат 10 цифрен номер. Взимаш го,приготвяш парите  и тичаш в най-близката каса на Изипей.Това е Успех Peace
Виж целия пост
# 320
Е, да де, отново отиваш с код някъде и плащаш Simple Smile В смисъл не е кой знае колко различно от банката, която работи до 10 в моловете - стана ми интересно, че такава дискусия се е заформила по темата Simple Smile

Иначе аз си плащам с карта /на ДСК/ която е само за онлайн разплащания. Т.е. има повече защита от обикновена кредитна,дебитна карта и като си прехвърля малко парички - не ме е страх, а и не се разкарвам до офис било на банка, било на изипей. Мисля, че засега само дск го имат това - една приятелка ме светна по темата и понеже пазарувам много от сайтовете в англия и ebay ми е доста удобна

Редакция: има между другото и една друга система, която си казваш мобилния номер и плащаш сметките за парно, ток и вода пак на каса. Ето това като го направят с мобилен номер - ще ме спечелят  Whistling
Виж целия пост
# 321
Купих си ваучер за З нощувки, 3 закуски за двама в тематична стая в хотел Casa Volley само за 126 лв.:
http://vzemigo.bg/

И гледам, че съм единствената Mr. Green, което ми естранно, защото ми се струва доста изгодно предложение. newsm78 Прегледах сайта на хотела, много добре изглежда. Що така? Thinking
Виж целия пост
# 322
Аз взех на мъжа ми тази оферта за езиков курс - http://grupo.bg/?%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2, но заявих ваучера в Петък за плащане към Изипей. Не ми пратиха време, за което трябва да се плати и се надявам утре като отиде на каса да не стане фал..
Ако има някой отзиви за обучението, моля да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Купих си ваучер за З нощувки, 3 закуски за двама в тематична стая в хотел Casa Volley само за 126 лв.:
http://vzemigo.bg/

И гледам, че съм единствената Mr. Green, което ми естранно, защото ми се струва доста изгодно предложение. newsm78 Прегледах сайта на хотела, много добре изглежда. Що така? Thinking

Защото ако си ходила в Дряново ти е ясно, че за цели 3 дни ще се наскучаеш доволно. Можеш да се разхождаш в Търново, но тогава защо да не си вземеш хотел там за същите пари, и с проверено от постоянните туристи качество  newsm78 Но е възможно и да бъркам с хипотезите, затова ти пожелавам хубава почивка!
Виж целия пост
# 324
  Аз ще си позволя да дам мнение без да ''познавам'' салона или процедурата  Laughing Аз лично не бих си направила тази процедура в който и да е салон, освен ако нямам лични преки впечетления  Peace
Мисля че този род процедури/ мезотерапия, кавикация и т.н./ трябва да се правят в сертифицирани/ имам предвид върху тях да се упражнява контрол, както при заведения, предприятия и т.н./ Ох, отплеснах се, дано е станало ясно какво имам предвид  Peace
Става въпрос за безиглена мезотерапия. Това са маски, масаж и най-много една пръскачка на кислород. И най-големия некадърник да го прави това няма как да сбърка. Ако се стиска пъпка от некадърник може да остане белег, разширена пора, но от това поражения няма как да има.

Иначе аз ходя на такава процедура - ефекта е поразителен.

Богиня, благодаря, с три думи ме нави.  Wink  bouquet
Точно защото е неинвазивна процедурата искам да отида.  Peace Иначе сигурно съм най-страхливата и мнителна клиентка.
А за сертификациите - ми ходих на кавитация в сертифицирано студио, процедурата се прави от лекари .... оттогава ме болят зверски коленете.  Confused

И да похваля Мамма Миа - офертата за семейна пица - всичко беше както трябва - пицата беше много вкусна, чакахме не повече от 10 минути, персоналът беше усмихнат и приветлив.  Peace
Виж целия пост
# 325

Защото ако си ходила в Дряново ти е ясно, че за цели 3 дни ще се наскучаеш доволно. Можеш да се разхождаш в Търново, но тогава защо да не си вземеш хотел там за същите пари, и с проверено от постоянните туристи качество  newsm78 Но е възможно и да бъркам с хипотезите, затова ти пожелавам хубава почивка!

Ние снощи се веселихме в ресторанта на хотела newsm68 newsm44
Дряново колкото и скучно да се вижда на някой е едно от най-добрите места за туризъм ако разполагате с кола. В общи линии градът се намира на еднакво разстояние от Трявна, В. Търново, Боженци, Севлиево и Габрово и определено има с какво да си запълниш времето, а града като отправна точка е точното място - разстоянията до изброените градове са между 16 и 25 км. На 5 км е и Дряновския манастир, а около Габрово има сумата и места за посещение - Соколски манастир, Етъра, Узана..
Аз пожелавам на чоколина приятно изкарване. Wink
И нещо за МамаМия, ние сме супер доволни вече за втори път! Можеби защото живеем на 300 метра от едната пицария и затова, но и двата пъти пиците бяха все едно току що са извадени от пещта, а за доставката днес просто ни изненадаха супер. Т.к. се прибрахме късно и нямаше какво да ядем се обадихме на МамаМия и след 20 мин. момчето беше в къщи Laughing
Виж целия пост
# 326
Бързо инфо и от мен за пицария "Наполи" и палачинките: Първо доста се поизнервих докато го намеря, но може би вината си е моята, че не погледнах в картата, а се доверих на това, че е близо до Sky City - когато се обадих да ме опътят, че се изморих от еднопосочните и забранени за влизане улички наоколо - мъжът, с който говорих беше меко казано нелюбезен - почна да ме пита знам ли къде е центъра на София и някакви такива неща  #Crazy
Все едно съм се хванал от Бургас да ида точно в неговата пицария да ям тия палачинки!  Grinning  Както и да е - за самата услуга - местенцето е доста семпло. При избора на заведения - не знам дали бих си прекарала неделята там...

Взех палачинките за вкъщи (доплатих по 45 ст. на кутия). Не бяха лоши (тези с шоколад не бяха точно с шоколад, а с нещо подобно на заливките за сладолед), Като цяло за лев и нещо е ок, но не бих повторила нито с ваучер, а още по-малко без Simple Smile

Съжалявам за дългия пост и за негативния коментар - ама нали споделяме   bouquet
Виж целия пост
# 327

Не сме ходили в ресторанта на крака, но напоследък поръчвахме за вкъщи. Крайно невпечатляващо беше всичко. Спагети със сьомга - сьомгата изсушена, нищо друго за овкусяване на спагетите освен нея не сложили. Мъжкият си взе нещо месно, вече и той не помни точно какво, но и двамата помним, че не беше хич доволен. Мрънка и за количеството, че е малко, и за приготвянето и за гарнитурата, че са били проформа.

Най-яркият ми негативен спомен обаче беше десертът. Поръчахме по едно парче от чийзкейка им с бейлис ли беше, с ирландско кафе ли - нещо алкохолно във всеки случай. Бяха го описали бая гръмко (по тяхна си "специална, оригинална" и т.н. рецепта), затова него избрахме. Това, което ни се донесе, беше най-елементарно парфе, а не чийзкейк, а във вкуса му нямаше нито нещо оригинално, нито нещо алкохолно.

За парите, които взимат, просто станаха смешни (с всяко едно от трите неща, които поръчахме, което само по себе си е постижение), и от там лично аз вече и безалкохолно не бих купила.
Виж целия пост
# 328
Е, кажете ми сега, може ли вчера мъжът ми да мрънка, че седалките били за пране, а днес да пуснат тази оферта Grinning :

Посещение на място и изпиране с екстракция на седалки на лек автомобил или джип за 39 вместо 70 лв.
Моля, някой да ги похвали, че да грабвам ваучер.  Praynig

Виж целия пост
# 329
quote author=Partizanka link=topic=575197.msg18384958#msg18384958 date=1302468002]

Защото ако си ходила в Дряново ти е ясно, че за цели 3 дни ще се наскучаеш доволно. Можеш да се разхождаш в Търново, но тогава защо да не си вземеш хотел там за същите пари, и с проверено от постоянните туристи качество  newsm78 Но е възможно и да бъркам с хипотезите, затова ти пожелавам хубава почивка!
[/quote]

Дано да си права и именно това да е причината. Peace  Аз няма да ходя сама, че да ми доскучее  Wink - ще бъдем цялото семейство. В Търново съм спала и не ми се повтаря, предпочитам да съм сред природата. С кола сме и ще обикаляме забележителностите наоколо, и без това събираме печатчета от 100-те национални обекта.

Аз пожелавам на чоколина приятно изкарване. Wink

Благодаря и на двете ви за пожеланията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия