Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 345
записче, страхотна тема:)
Виж целия пост
# 346
Идва време за пролетно почистване, ама хич не обичам да мия прозорци, някакви отзиви за тази оферта http://klik.bg/offer.php?id=185784
  bouquet

Като цена звучи добре, но само да не се окаже, че е за сметка на качеството. За може фирмата да не е на загуба, а и човека, който почиства стъклата да изкара някаква дневна надница, трябва да се посетят 4-5 апартамента. Едва ли някой за един час, час и нещо  може да извърши качествено почистване. Ще бъде едно препускане и търчане. И нали вече са ни взели парите, не са толкова заинтересовани да  чистят качествено, а по-скоро трябва да бързат, за да изкарат някой лев от повече адреси. Ако трябва да се допочиства, след като е минала фирмата, каква е ползата от евтината цена. Според мен не си  заслужава...
Виж целия пост
# 347
здравейте ,ако може да ми помогнете Hug
търся си аниматор за рожденичката Praynig
когато не ми трябваше виждах ,но сега не откривам Sad
Виж целия пост
# 348
goris, eva_s, мерси за информацията, успокоихте ме! В края на май ще дам отзиви! Hug

Да попитам, имаше ли ограничения по отношение излагането на слънце за микродермабразио, че има една оферта за Варна в момента?! newsm78
http://bg.kolektiva.net/varna/extra/mikrodermabrazio-v-helenna-face.html
Мисля, че има ограничение, но колко време е не знам. Върти ми се в главата, че четох по офертите, че от салона ги мажат накрая със слънцезащитен и трябва да се внимава със слънцето Thinking
Виж целия пост
# 349
Здравейте момичета, чудя се за тази оферта http://bg.kolektiva.net/sofia/lazerno-podmladjavane-na-lice-s-dioden.html. Аз съм на 29, но ме съблазнява "еднакъв цвят на лицето, обща свежест..." Някой ползвал ли е подобно фотоподмладяване, не трябва ли да се прави през зимните месеци, с оглед неизлагането на слънчеви лъчи.
Ще съм благодарна ако споделите мнение.
Виж целия пост
# 350
Аз ходя на фотоподмладяване. Доволна съм, но знам, че е хубаво да е преди летните месеци. Не е хубаво да се излага кожата след това поне 2-3 месеца на слънчева светлина или трябва да се мажеш с много висок фактор..мин. 50-ти Rolling Eyes Има опасност иначе от пигментация на кожата..На мен сега ми беше последната 5-та процедура за тази година..Спирам, защото смятам да започна със солариума леко след месец, като лицето няма да го печа в началото Naughty

И за да не оспамваме само темата....в четвъртък съм при Стели в Бенико с 2-рия си ваучер. По телефона ми каза, че ще измислим нещо по-различно сега, защото сега май нямам нужда от почистване. Доверявам и се напълно Simple Smile Миналия път нямах никакво зачервяване, а и ме беше изчистила чудесно. Доволна съм много! А и е голяма сладкодумка Laughing
Виж целия пост
# 351

И за да не оспамваме само темата....в четвъртък съм при Стели в Бенико с 2-рия си ваучер. По телефона ми каза, че ще измислим нещо по-различно сега, защото сега май нямам нужда от почистване. Доверявам и се напълно Simple Smile Миналия път нямах никакво зачервяване, а и ме беше изчистила чудесно. Доволна съм много! А и е голяма сладкодумка Laughing

И на мен ми каза същото newsm78
Иначе и аз нямях никакво зачервяване  Peace
Виж целия пост
# 352
iana1980  а какъв ефект има от фотоподмладяването? Сподели моля Peace
Виж целия пост
# 353
iana1980 за Бона Деа, аз лично съм публикувала преди няколко страници няколко поста, има и други мнения, потърси ги Peace

Виж целия пост
# 354
iana1980 за Бона Деа, аз лично съм публикувала преди няколко страници няколко поста, има и други мнения, потърси ги Peace
iana1980 Добре подстригва, обаче си отдели 2 часа поне, че тая техника през кичур е много свръткава...
Виж целия пост
# 355

И на мен ми каза същото newsm78
Иначе и аз нямях никакво зачервяване  Peace

Аз нямам против да заменим почистването с друга процедура. И без това нямам много нужда, а и не го обичам никак това почистване Tired  Mr. Green  Но иначе обичам да ме мацотят, а и часта с кислорода ми хареса Mr. Green

iana1980  а какъв ефект има от фотоподмладяването? Сподели моля Peace

Ами, аз нямам все още някакви кой знае какви бръчки,  само мимически тук таме..Но..аз правя процедурата главно за изглаждане на лицето, за свиване на порите и за тонизиране като цяло на кожичката ми, която от това системно печене на солариум преди, а и на слънце...се поизсуши доста и повяхна. Tired Доволна съм..Лицето ми е гладко и където имах пигментации и червени петънца от пъпки...се позаличиха. Може и внушение да е , но..определено си чувствам кожата много по-добре от преди. Те по принцип дават, че за 5 процедури се заличават леки бръчки, но...за това  съм малко скептично настроена Mr. Green . Нямам пъпчици вече, не е нужен фон дьо тен да мажа, за да ми заличава нещо...Знам, че точно това трябва да са резултатите: изравняване на тена, премахва пигментациите по кожата и зачервяванията, свива порите...и стимулира производството на колаген, за изглаждане на някои по-леки бръчки(най-вече тип "пачи крак") .  Simple Smile

ina.gg , Ала-Бала , ще погледна. Благодаря ви! Ако знам, че няма да ме окепезят...няма проблем колко време ще седя. Даже това ме успокоява, че на повечето места претупват много "ваучерите" Confused
Виж целия пост
# 356
Да се похваля с може би най-добре оползотворените ми средства за ваучер. Изкарахме уикенда в хотел Маунтин Лейк до Смолян. Страхотно местенце за пълноценен отдих. Личи си, че хотела е правен с желание и вкус. Има си всичко. Спа частта е много приятна. Има компютри, които човек може да ползва, а за мобилните има безжичен интернет. Кът за малчуганите, ресторант, в който правят страхотно агнешко  eat Гората  и езерата са на една ръка разстояние, а града на 5 минути. Страхотно обслужване.  newsm10 За пръв път в български хотел на тръгване ни попитаха дали сме доволни и имаме ли някакви забележки. Много е приятно. Определено ще се върнем и без ваучери. Препоръчвам го горещо!!!
Виж целия пост
# 357
Здравейте, искам да си закупя ваучер за радиочестотен лифтинг. Някой ползвал ли е тази услуга?
Виж целия пост
# 358
Току що разбрах, че офертата за салата+чаша вино (бира) за пицария Наполи -
http://www.great.bg/napoli-offer1.html е отменена Sad Станало объркване, трябвало да се пусне сл. седмица...
Закупилите ваучера май също няма да могат да ги ползват!
Виж целия пост
# 359
Milena* в коментарите под офертата на Елос за теста Вега пишеше, че процедурата в салона струвала 60 лв. Иначе и аз и се чудя и мисля, е предния път беше по евтинко.
Да дам и отзив за испански ресторант Бодега - + от мен. Всичко беше много вкусно (пиле цезар, салата бодега ябълкова тарта), само за един вид тапас имам съмнения, но мисля че проблема е в моя вкус. За жалост без ваучер ми е малко скъпо, но ако пуснат отново щв се възползвам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия