Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 480
aventita сешоара е 30 лв. , но имаш - 50% тоест ще доплатиш 15 лв
Виж целия пост
# 481
Ох,да се набутам и тази тема и да си помрънкам,че в нашия Пловдив никакви оферти няма Crossing Arms интересувам се от фотоепилация,даже само на мишнички,но...уви.уж ги по преглеждам сайтчетата,но не виждам,а вие? има ли или аз съм бльон newsm78
Виж целия пост
# 482
Здравейте! От доста време влизам тук и чета форумите, но съвсем скоро реших да се регистрирам. Искам да задам следния въпрос: Защо отношението към току що регистриралите се е толкова пренебрежително и кога те биха имали шанс да зададат някой въпрос без да са оплюти от "старите пушки". Предварително се извинявам, че мнението ми не съвпада с темата за сайтовете, но явно не всеки е добре приет тук. С уважение.
Виж целия пост
# 483
Здравейте! От доста време влизам тук и чета форумите, но съвсем скоро реших да се регистрирам. Искам да задам следния въпрос: Защо отношението към току що регистриралите се е толкова пренебрежително и кога те биха имали шанс да зададат някой въпрос без да са оплюти от "старите пушки". Предварително се извинявам, че мнението ми не съвпада с темата за сайтовете, но явно не всеки е добре приет тук. С уважение.
Дай пример:)))
Виж целия пост
# 484
Купих си ваучер за подстригване и възстановяваща терапия от Бона Деа. Предполагам, че щом изрично не е посочено, офертата на включва сешоар, но все пак ще се радвам, ако някой има информация да я сподели. И евентуално колко се доплаща за сешоар?
Благодаря ina.gg за отзивите за ресторант Бижу. Доста й се чудя на тази оферта, разгледах менюто и може да оползотворя задружните левчета с един ваучер Simple Smile

За Бижуто директно оползотворих два задружни ваучера, тъй като идват моя и на мъжо РД-тата и смятам да се "почерпим" там кики))))

За Бона Деа и това с AIR flow вече пишман станах))) писано е 1000 пъти ккиик, но пак ще кажа, суши те накрая, няма да те оставят с мокра коса да си ходиш, но ако искаш изрично оформяна или изправяне на косата да имаш 50% отстъпка и е 15 лв.  Успех и да кажеш дали си доволна  Hug
Виж целия пост
# 485
Относно Грабо- като пишете коментар не четете ли с какви условия се съгласявате като пускате коментара ?  Най-вероятно не отговарят на въпросите ви понеже вече са дали отговор и трият въпросите които се повтарят.
изчетох всеки един от 5-те страници коментари, Ники-М звучат абсолютно неадекватни, а конкретната информация с ченгел им я измъкнаха, и то защото потребителите намериха в нета информация и директно им цитираха, а те едно си знаят: бъдете позитивни, вервайте ни. Ами не се работи така, извинете.
Виж целия пост
# 486
Здравейте! Някой има ли впечатления от това студио?
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=122
Благодаря!
Виж целия пост
# 487
За Бижуто директно оползотворих два задружни ваучера, тъй като идват моя и на мъжо РД-тата и смятам да се "почерпим" там кики))))

....
Ние ще заведем майка да я почерпим за рождения й ден  Laughing Щом сте доволни и аз грабвам 2  Wink Само менюто им да имаше къде да се види...
Виж целия пост
# 488
Благодаря за бързите отговори, lepidopteria и ina.gg   bouquet
Прехвърлих само последната тема, опитвайки се да намеря отговор на въпроса си, и не срещнах интересуващата ме информация. Извинявам се, че повдигнах предъвквана тема.
Виж целия пост
# 489
Ох,да се набутам и тази тема и да си помрънкам,че в нашия Пловдив никакви оферти няма Crossing Arms интересувам се от фотоепилация,даже само на мишнички,но...уви.уж ги по преглеждам сайтчетата,но не виждам,а вие? има ли или аз съм бльон newsm78
Имаше наскоро такава оферта , но днес я няма   Sad
Виж целия пост
# 490
Много ви благодаря!
Ще се възползвам от една от трите оферти за избелване, цените и на трите са перфектни!

Ще се консултирам за тази киселина каква е.


Много усмивки от мен Simple Smile) и слънчев ден

 Hug
Виж целия пост
# 491
За Бижуто директно оползотворих два задружни ваучера, тъй като идват моя и на мъжо РД-тата и смятам да се "почерпим" там кики))))

....
Ние ще заведем майка да я почерпим за рождения й ден  Laughing Щом сте доволни и аз грабвам 2  Wink Само менюто им да имаше къде да се види...
Можеш да го видиш. Има го сканирано в условията на офертата.  Peace
Виж целия пост
# 492
Искам да купя няколко ваучера за подарък, но има ли начин поне цената да не се вижда? Пробвах в Лапни.бг,но май не става  Embarassed
Виж целия пост
# 493
Искам да купя няколко ваучера за подарък, но има ли начин поне цената да не се вижда? Пробвах в Лапни.бг,но май не става  Embarassed

Защо не ги помолиш да ти направят като за подарък и да ти го изпратят допълнително на пощата. не е толкова сложно да го направят  Naughty
Виж целия пост
# 494
Искам да купя няколко ваучера за подарък, но има ли начин поне цената да не се вижда? Пробвах в Лапни.бг,но май не става  Embarassed
То идеята е да не се вижда цената Wink Купувала съм от Грабо, става със сигурност, би трябвало и останалите сайтове да са на същия принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия