Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 510
За Бургас знаете ли дали има детски?
Има детски в Бургас още от вчера.
Виж целия пост
# 511
София- Дружба-Пощенска банка - ИМА!
Виж целия пост
# 512
За Бургас знаете ли дали има детски?
Има детски в Бургас още от вчера.
 
   Благодаря!
Виж целия пост
# 513
ЗА ХАСКОВО ИМА ЛИ ИНФО ЗА ДЕТСКИТЕ КАМ ПИБ
Не съм проверявала от 10:30 -тогава нямаше
Виж целия пост
# 514
  София,община Слатина,ПИБ има детски и чл.8,без интеграционни.
  Успех на всички днес.
Виж целия пост
# 515
Преди час проверявах към Общинска банка в "Надежда"-НЯМА ОЩЕ
Виж целия пост
# 516
ДО АЛЕКС 101 ДЕТСКИ ИМА СЕГА ГИ ИЗТЕГЛИХ НА ПИБ newsm74
Виж целия пост
# 517
ДО АЛЕКС 101 ДЕТСКИ ИМА СЕГА ГИ ИЗТЕГЛИХ НА ПИБ
Благодаря ти newsm51, newsm44 крайно време беше
Виж целия пост
# 518
София,ОББ,р-н Изгрев -ИМА
Виж целия пост
# 519
А някой от Димитровград дали е изтеглил детски,че те от социалните могат много неща да кажат.
Виж целия пост
# 520
Димитровград-ЦКБ-най-накрая и ние да видим детски.
Виж целия пост
# 521
Сливен, Експресбанк - няма !
Виж целия пост
# 522
има интеграционни   цкб сливен
Виж целия пост
# 523
В Благоевград няма още интеграционните, а детските и чл.8 ги превеоха в понеделник
Виж целия пост
# 524
Има преведени детски надбавки в Сливен, казаха от Дирекция "Социално подпомагане". Тези, които все още нямат преводи, вероятно се дължи на банките.
 Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия