Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 540
В Пловдив- няма интеграционни до момента. Сигурно и днес няма да ги има
Виж целия пост
# 541
И във Варна няма интеграционни
Виж целия пост
# 542
Вчера си проверих сметката имах 273лв,(70лв,двойно детски,168лв по чл8,и другите 32лв) си мисля,че са интеграционни.Дано аз не греша нещо.Затова ви писах,че има.Дано не съм ви подвела.Извинявам се ако съм ви подвела Embarassed
Виж целия пост
# 543
Сис, не си подвела никого, точно са си ти правилни сметките. Peace
Виж целия пост
# 544
Мисля, че някъде по-назад прочетох, че са пуснати с чл.8 и детските заедно преди няколко дни.Но само в някои градове. В Благоевград нямаме
Виж целия пост
# 545
Ив Хасково ДСК- НЯМАМЕ Sad
Виж целия пост
# 546
днес някой  ако получи интеграционни- моля пишете Stop
Виж целия пост
# 547
Има ли определени дни от седмицата в която се превеждат интеграционни?
Виж целия пост
# 548
Днес по друг повод ходих до пощата и случайно чух, че хората чакащи на опашката питат за интеграционните. Отговориха им, че още няма, не се знае дали днес ще дойдат. Това за пощите, което според мен значи че по банките днес няма да има.
Виж целия пост
# 549
здравейте,има ли някъде преведени интеграционни?
Виж целия пост
# 550
Има ли определени дни от седмицата в която се превеждат интеграционни?

Не, както няма и за детските и останалите социални помощи.
Виж целия пост
# 551
Във Варна няма още интегр. newsm78. добавкикога ще има питах социалните'незнаели'.............
Виж целия пост
# 552
нали преди няколко месеца ги пускаха чак след 30-то число,дори на 1 или 2,че и на 3. явно пак започват  тези си номера. като няма кой да им потърси сметка-правят си каквото искат. Не зная защо още миналата седмица едно мами от Сливен писа че си е получила  всички социални плащания
Виж целия пост
# 553
А миналия вторник Тотю каза ,че всички пари са изплатени и няма никакво закъснение.ДА ама НЕ.Точно парите за болните липсват.Това е позор за страната ни
Виж целия пост
# 554
Днес ходих в социалните в Пловдив-интеграционни няма пуснати никъде в страната и не знаели кога ще ги пуснат.До петък имало време-беше отговора на служителката. Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия