Връзка с турчин?

  • 54 719
  • 219
# 195
Що така с лошо бе Оти ? Виж какви екземпляри има -


Това е Реми Боняски , шампион на К1 и за да не кажеш , че е тъп боксъор , ще ти кажа че е банкер на високо ниво , спорта е нещо като хоби .
Не всички негри са тъпи и миризливи ... или поне така си мисля  Laughing
Виж целия пост
# 196
За Отилия всичко, що мърда, е тъпо и миризливо (с изключение на собствената й благочестива особа), та не се хаби да й търсиш мъжове в нета.

Аз много харесвам Снууп Дог, макар че той не е типичен негър. Има нещо монголско във физиономията му. Не е красив, но излъчването му някак саркастично и хитро, страшно ме кефи.
Виж целия пост
# 197
За Отилия всичко, що мърда, е тъпо и миризливо (с изключение на собствената й благочестива особа), та не се хаби да й търсиш мъжове в нета.

 Joy Joy Joy.

Кой ли Оти вечер до теб заспива?
Ще да е снежнобял викинг, пробъбли?!
Виж целия пост
# 198
Аз много харесвам Снууп Дог, макар че той не е типичен негър. Има нещо монголско във физиономията му. Не е красив, но излъчването му някак саркастично и хитро, страшно ме кефи.
Ауу, ужасен ми е Снупи. Обаче лесно си го представям в някое порно например. Даже ако не се лъжа в един филм наскоро го гледах в ролята на продуцент на порно филми. Много му отиваше.
Виж целия пост
# 199
От турците стигнахме до негрите. Че и до порното Simple Smile Чудя се, кога ще ни заключат Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Абе, то хубаво нещо е интелекта, ама ако не могат да се разберат? Поне се заинтересувайте какви езици говори дамата и тогава предлагайте подходящи мъже. Представете си Реми как блещи на холандски или говори разпалено за финанси на английски а дамата скучае ли, скучае. Тя си каза, не обича глуповати ситуации.
Виж целия пост
# 201
От турците стигнахме до негрите. Че и до порното Simple Smile Чудя се, кога ще ни заключат Simple Smile

Само да кажем и за жълтите и ще сме готови. Някой компетентен да има?
Виж целия пост
# 202
Защо, някой и за индианците ли се изказа?
Виж целия пост
# 203
Абе, то хубаво нещо е интелекта, ама ако не могат да се разберат? Поне се заинтересувайте какви езици говори дамата и тогава предлагайте подходящи мъже. Представете си Реми как блещи на холандски или говори разпалено за финанси на английски а дамата скучае ли, скучае. Тя си каза, не обича глуповати ситуации.
Нали ? smile3521
Виж целия пост
# 204
От турците стигнахме до негрите. Че и до порното Simple Smile Чудя се, кога ще ни заключат Simple Smile

Е не споменахме женската ласка...
Ха сега кажете връзка с туркиня как е? Ама от женска гледна точка... Ако ме разбирате...  Joy
Ако ще си говорим за абсурдни неща ето една модерна темичка за тъпчене.

П.С. Туркинята не нашенка на тамошна да е.  smile3521
Виж целия пост
# 205


Да, запитай се защо?  

Всичките ви роднини които са се борили за свободата на БГ ще се обърнат в гроба си и ще издерат земята ... Турчин!!! абе няма думи!

Много опростенческо мислене. Век и нещо закостенялост. Ако за теб е нормално да съобразяваш всяко свое действие с евентуалното мнение на някакъв евентуален прапрапрапрадядо - ОК. Но като за днешния свят изказванията ти говорят за много, много ниска култура. IQ-то няма да коментирам.  

В 21 век има по-интересни неща за правене от размахване на самарското знаме и плюене на цяла нация заради смешни исторически предразсъдъци.
Хайде МОЛЯ да не се обиждаме на каквото и да било.  Недей ми говори за култура и IQ, защото това ми е много ясно в БГ.  Също тази турска черта с чалга и тн.  Да не говорим и за младеща.  
Май не си се информирала много добре за 21 век.  
Все още се водят религиозни войни и войни за независимост, както и преди 500 години.  
Не искам да коментирам повече за тази измет, защото се отвращавам.

С глупавото си изказване намекваш, че историята ни е лъжа.  Ти с голямото IQ!

За негрите, мнение мога да дам, защото живея и работя с тях.  Израснала съм с много приятели негри, смесени и тн.  Много обичат да имат достъп до бяла жена/мъж.  Това е постижение.  Колкото по светла им е кожата, толкова за по красиви се смятат, в своята си сфера.
Но разликата е голяма от Американски негър до Африкански негър.
Виж целия пост
# 206
Изтрий си от речника думички като измет и отвращение (за друго човешко същество), оправи си правописа и тогава пак помоли теб да не те обиждат на култура и IQ.
Виж целия пост
# 207


Да, запитай се защо? 

Всичките ви роднини които са се борили за свободата на БГ ще се обърнат в гроба си и ще издерат земята ... Турчин!!! абе няма думи!

Много опростенческо мислене. Век и нещо закостенялост. Ако за теб е нормално да съобразяваш всяко свое действие с евентуалното мнение на някакъв евентуален прапрапрапрадядо - ОК. Но като за днешния свят изказванията ти говорят за много, много ниска култура. IQ-то няма да коментирам. 

В 21 век има по-интересни неща за правене от размахване на самарското знаме и плюене на цяла нация заради смешни исторически предразсъдъци.
Хайде МОЛЯ да не се обиждаме на каквото и да било.  Недей ми говори за култура и IQ, защото това ми е много ясно в БГ.  Също тази турска черта с чалга и тн.  Да не говорим и за младеща.  
Май не си се информирала много добре за 21 век. 
Все още се водят религиозни войни и войни за независимост, както и преди 500 години. 
Не искам да коментирам повече за тази измет, защото се отвращавам.

За негрите, мнение мога да дам, защото живея и работя с тях.  Израснала съм с много приятели негри, смесени и тн.  Много обичат да имат достъп до бяла жена/мъж.  Това е постижение.  Колкото по светла им е кожата, толкова за по красиви се смятат, в своята си сфера.
Но разликата е голяма от Американски негър до Африкански негър.
Албена, като радетел на "българщината", високия IQ и всички останали претенции, няма да е зле като за начало да поработиш върху правописа си. На български език.
Расистките ти изказвания ги оставям за друг път.
Виж целия пост
# 208
Изтрий си от речника думички като измет и отвращение (за друго човешко същество), оправи си правописа и тогава пак помоли теб да не те обиждат на култура и IQ.
Ох те се хванала за 1 дума, вие умните никога не сте сгрешили в правописа.  Аз не живея в БГ от 16 години, но все още поне мога да пиша и да говоря.

И точно ще си изказвам мнението където пожелая.  В момента ме отвращавате вие и искрено се надявам да сте малцинството в селото.  Отърсете си сламата от гърба и си отворете очите.  оФча купел!!!
Виж целия пост
# 209
Просто похвално! Такава изумителна личност като Албена13, не стига че все още говори и пише на български /иначе е радетел на българщината/, но и е възвишена, духовна и възпитана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия