Сега се чудя да излизаме ли в това гадно време или да седим в къщи, ама на ндребния много му скука





Резистентна е почти към всички АБ, а тези дето могат да я преборят не стават за деца
Почваме цилоксан капки, защото единия антибиотик е ципрофлоксацин...а в цилоксана го има...и ще бъде едно бавно и трудно лечение...Дано поне да има ефект и да изтребим тая гад....С бате сме ясни, ще си пием АБ и такам...Но на АНгел бактерията направо ме изуми
, тя и докторката беше учудена...


Днеска ще боядисвам яйца...ама хич незнам как ще стане, ако Ангел не дремне подобаващо....
Някоя мома за цвят, няма ли спретнете 
, там поне по цял ден на двора ще са....Ама като се сетя колко багаж трябва да събирам за 2 дена...че в неделя, сме в нашите и ще трябва да се върнем...От 20 яйца 5 спукани - баси...А уж не варя за първи път
Сега слагам втора тенджера - да видим.... 

Ама какво хубаво име са му дали само
Видях се в чудо и го прибрах вместо да поседим още 1 час в градинката.
Препоръчани теми