СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
# 300
Надина, честит ти племенник - да е жив и здрав! А за уискито - пияна жена, весела къща!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 301
Nadina, да ти е честит племенникът Hug
Аз всичко ще правя в събота като дойде мама
А, има детски Mr. Green
Виж целия пост
# 302
Надина, честит ви Никола! Страхотна мъжка компания си спретвате!
Около мен, също все момчета се раждат. Приятелката ми, също чака момченце. Много се кефя, надявам се да растат приятели!
Емир, много странна бактерия е пипнал Ангел! Дано и той и вие бързо се преборите с болестите!
Яйцата ще варя в събота.
 Hug
Виж целия пост
# 303
детски да, ама не са превели майчинските още - онези заветни 240 лева чакам аз Thinking
Мдааа майка е щастлива с трима внука, надявам се второто им да е женско, че все красотите са за девойки....
Виж целия пост
# 304
Хайде честито, лельо Наде! Да ти е жив и здрав племенника!

Днес времето е прекрасно! Дано всички са здрави, за да могат да му се порадват!

Яйца боядисах, от 20 17 оцеляха. Катето ще боядисва в градината  Mr. Green

Аз днес оставих Кати за първи път за цял ден на ясла. Много се притеснявах как ще заспи без цокане и дали няма да ги побърка там и звъня, а то какво: нашата хубавица си легнала, гушнала някаква плюшена играчка и си заспала! Най-безпроблемна била от всички! А мен на маймуна ме прави! Приспиваме се по сто часа и все с цокане  Crossing Arms
Ми каква е тази несправедливост??? Там си яде, спи, пишка на гърне, а у нас е тръшкане, събуване на чорапи и демонстративно разсипване или хвърляне на храна  ooooh!
Уф трябва да уча ама така ме мързи и ми се спиииии...

Айде да ви оставям, приятен остатък от деня Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Надина, да ти е жив и здрав племенника Simple Smile

Направо ме обзема Великденска треска като ви чета. Мислех да купя козунак и боядисам яйца само.
Да пусна линк към бисквитките, които правя често и бях пускала докато бременеехме: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23585.0

Виж целия пост
# 306
Добър ден!
Честит племеник на Надина, да е жив и здрави и добър приятел с Коко и Боби!
Ние вчера боядисахме малко яйца. Козунак - абсурд да се справя, затова и не се пробвам! Laughing
Тия дни дълги разходки! Много е хубаво така!
Виж целия пост
# 307
Добър ден,момичета!
Надина,честито племенниче!Да расте здрав и мноого щастлив!  bouquetКато се сетя сестра ми като роди племенника ми как се вълнувах и аз.... Heart Eyes
Сега и аз да се включа при болните...и ние сме с бактерия,само дето във вторник ще разберем точно каква SadВдига през нощта темп.,кашля-педи каза много червено гърло,пуснахме гърлен секрет,мислеше че и скарлатина може да е...абе ужассссссссссссс.И като прибавим това,че точно на Великден преди четири години баща ми почина,сещайте се колко ми е празнично настроението..Яйцата утре ще боядисваме.
Ивилда,радвам се че брат ти е по-добре! Hug
На всички весели празници и най-вече здрави дечица!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Арчита Hug, миличките! Дано всичко с дребния е ОК, за другото...Около празници все се сдухвам...Най-близките ми хора не са вече около мен...Или са далеч...
Но стига мрачни мисли! Времето е разкошно, смятам тези дни рядко да се прибираме!  Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Привет и от мен!!!

И ние в редицата за болните .... нощес вдигна Т, към 39 , не даде да му я измеря точно, към обяд пак имаше. Уфф гадно.

Но както вика Кришка, нека го караме по-ведро - Весели празници
Виж целия пост
# 310
От сутринта не съм седнала.Опаковам багаж и като гледам още колко има и направо се отчайвам. Crazy
Утре ще боядисвам яйца.Тази година взех и пъдпъдъчи яйца,да видим какво ще стане.Гледах в един форум снимки и много ми хареса как бяха боядисани и затова реших да пробвам.Ето така би трябвало да станат Peace    
http://img.photo-forum.net/site_pics/162/R_1145731882_Padpadak.jpg

Болничките бързо да оздравяват. Hug
Какво стана с великденското албумче? newsm78

Виж целия пост
# 311
Къде сте всички? newsm78


Аз боядисах яйцата.Станаха горе-долу добре.тази година улучих хубави бои.Ето снимки Wink

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1511821054382&set=a.1 … ype=1&theater
Виж целия пост
# 312
Анита, хубави са  Peace

 Ето и моите творения http://www.facebook.com/photo.php?fbid=205573449463734&set=a … ype=1&theater
Виж целия пост
# 313
Ивилда, Еми, Арчита, болничките да се оправят!
Все още не съм боядисала яйцата, в процес на творчество съм. Ванко 5 пъти го приспивам с песни и като спра да пея скоква бодро и айде пак...
Виж целия пост
# 314
Ние боядисахме яйцата, а бате омеси козунак и сега го пече. надявам се да стане, че бая се потруди Joy
Анита, много красиви са станали яйцата. Атракция и твоите са много хубави, със златната боя ли ги прави?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия