Най-после нещо по-разнообразно от Слави и подобните му. 
Анита, да ви е честита новата къща!
Най-после нещо по-разнообразно от Слави и подобните му. 


Алекс за първи път не спа при мен,а в неговата си стая.
Снощи реших да го проверя дали е заспял и чак ми се скара,защо му влизам в саята.
Де късмет, де 
Сменяй леглото
Хубаво е на твърдо да се спи
А Алекс досега май все с теб спеше а...
Алекс на 1г. ми отказа АМ напълно.Иначе яде кисело мляко,прясно не пият и двамата.
Като е тяхна грешката да те компенсират поне, щот от нои пари няма да видиш за пропуснатите месеци
...
Парите не са малко, за да ги подаряваш без бой! Аз миналата година подарих едни 30лв.( бяха ми платили с 1 ден по-малко), но определено не ми се разкарваше, пък и бях по-богата
) и нов самостоятелен младеж!Препоръчани теми