СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
# 375
Кришка, успокоение ли ще е, ако ти кажа, че и аз нямам пари за този месец...Това го преживях преди 2-3 месеца също, следващия ми преведаха два пъти по 240 лева, в началото на месеца около 10 и после около 20....
Виж целия пост
# 376
Взех Бужи от гадина сега- имаха чудната закуска от 2 бисквити, слепени с маргарин и уж мармалад  Crossing Arms Супер полезно и здравословно!
Виж целия пост
# 377
Здравейте!
Бяхме малко при свеки, малко във Варна... голям ад беше цялото пътуване, Тея се изнерви накрая и рева 3 часа /пътя от варна до сл.бряг с 7 прекъсвания за да я разхождаме и да се успокоява/ Тръгнахме в 10 и пристигнахе в 19 часа в д-град  Crazy

Отивам да ви чета  Hug
Виж целия пост
# 378


Ай Добро утро!

За втора поредна година Косара не е приета на ясла. Приемам всякакви предложения за връзки и т.н.  Laughing

Няма ли да си правим една форумска среща момичета?


Ееее, колко съм глупава, добре че има лентичка... Косара става на 1год. и 7 мес., а покрай тия глупости с яслите, даже не се сетих.
Виж целия пост
# 379
И ние не сме приети Simple Smile но се надявам поне на яслата дет бате кебица цяла нощ. За теб имам едно предложение но е ст.град.... ще ти кажа като се видим Simple Smile И за форумската среща са многоооо за, и за среща на езерото съм за  Laughing
Виж целия пост
# 380
Добро утро,
още една безсънна нощ.Андреа ревва до 3 часа от ушите пак. Tired
Закуската е от мен, Wink
Виж целия пост
# 381
Няма ли да си правим една форумска среща момичета?

На 21.04 сме в София /на зоопарк, пак  Whistling/ и ще се радвам да се организираме да се видим  Flutter Party


Знаете ли някое хубаво заведени с детски кът в София? Или с градина? На 22.05 ще правим кръщенетата и сватбата и се чудя къде да се почерпим след това Simple Smile
Виж целия пост
# 382
 newsm44 Габи ученик, на есен с песен
Виж целия пост
# 383
Добър ден!
Мерси за кафето и закуската Grinning
За ясла и ние не сме приети в системата,остава тази при нас...Даже и лелката в групата ни е позната,само да ни вземат...68 номер сме,а приемат 60 деца...В 10-те резерви сме,дано Praynig
Бебешондел,на хубав празник ще са ти сватбата и кръщенето GrinningАз не се усетих и вчера си записах час на 21 за козметик Sunglasses
Виж целия пост
# 384
Бебешондел, 21.04. минА Wink
Виж целия пост
# 385
Бебешондел, 21.04. минА Wink
Joy hahaha
22.05   CrazyТака е , кърмачески мозък  Joy
Виж целия пост
# 386
Здравейте мацки..Бате забравил да плати нета и сутринта го спряха...
За ясла...ми не съм и очаквала да го приемат Ангел, то още Кати не е приета в някаква нормална ДГ..та него ли...Честито на класиралите се...
За среща - и аз съм навита...но ще се вкл. след като се уточните...че Ангел ту спи сутрин, ту не спи...Ако не спи е голям мрън...
Виж целия пост
# 387
Здравейте !!!
Изгубих се , но не ми достига време ...

Кришка
, и аз нямам пари. На 15.02 ни прехвърлиха фирмата на друга и от тогава нямам пари. И вече изнемогваме , а края на май сигурно ще ходим на почивка, и се надявам до тогава да ги преведат.
Анита, честито и за новата квартира и за Алекс. Даваш ли нещо на Андреа за ушето ? Много време ми се струва че я боли ?
Бебешондел, голям купон ще да е на 21.05, дано си прекарате супер  Hug!
Надина, ти намери ли детегледачка, мисля че търсеше. Кога започваш работа ?

За срещата съм ЗА, духом ще съм с вас  Peace . Аз мога да дойда ако е на 16.05, брат ми е на преглед тогава и мога да използвам случая, или към 25.05 . Ще ви следя и дано се видим.

Хубав ден !!!
Виж целия пост
# 388
Привет, дами! Grinning

И Никола не е приет за ясла, сега е 59-ти в листата. Надявам се до приема за следващия септември да се добута по-напред. Тази година така или иначе не искам да го давам.
Цвета, браво за Габи Hug

Вкъщи кипи подготовка от сутринта, че довечера ще правим купон (утре съм рожденик и ще се съберем малко предварително). Детето ще го командироваме при свекър и свекърва ми за през нощта, за да мога утре да приведа къщата в приличен вид. Crazy
Много съм ентусиазирана, не сме правили голям купон повече от 3 години. Party
Виж целия пост
# 389
И ние в ОДЗ не сме приети , но ми остава яслата в която сме 22номер а приемат 80деца. Не ми е на най-удобното място но ще го преживея докъто минем на ДГ.
Бебещондел там сме ние Simple Smile обичам зоо и винаги щом има компания сме на линия Wink
Емир моето спи смао на обяд, но навън може и да не спи така че мрън ще е x2 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия