. Микак няма да е като е 3 пласта, 30 мин го рязаха със сто зора го срязаха и сложихме пласмасов гипс, сега на детето не му е тежко и неудобно и се чувства много добре. На мама героя не плака въобще
А причината да искаш да я отбиеш каква е? Това като определи човек, дори да е само вътрешно и за себе си, понякога помага и да се видят решения за ситуацията 
кво ли си мислят комшиите. През деня е много досаден, само идва да ме джвака, а вече боли. Та, искам да го огранича както казах. С Миша стана като тръгна на ясла, та там ми е надеждата
Много съм доволна, защото много й харесва и изобщо не е плакала за мен. Научи се да ни бие с баща й и да се тръшка, да ляга на земята и да се търкаля, ако нещо не й изнася, но това явно са рисковете
по-скоро 3 седмици).
Голяма гадост беше, дано не се повтаря.
). Сутрин докато Кати е на ясла уча за единия, после следобед докато спи за другия. Почти не ми остава време за тортички
Ми то такова Чмок се чува като засмуква, че си е стряскащо 
Разсейвате, ако можете, отвличайте вниманието към нещо друго и вижте дали децата са готови. Дългото отсъствие може да помогне, но може изобщо да не подейства и при завръщане детето пак да иска мляко. Голямото съм го оставяла дори за 5 дни и си сучеше после, сякаш я яла от гърдите ми преди час
Иначе си суче сутрин, по обяд ако сме у дома и след следобеден сън и вечер за заспиване, инцидентно ако се събуди през ноща също. За най-пристрастен кърмак съм признала Свил
Атракция хич немой я мисля

Дават сипорчета, пускат капки..дават и хомеопатични, така че...съвсем се вписваме...
Ама сигурно ако кърмех и аз щях да съм на края на силите си...
Първо яде наравно с нас,после скача до 4,сега кой знае до кога ще спи...Аз пък се ококорих в 7,довечера сигурно в 8 с него ще си легна 
Препоръчани теми