Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е Метробусът?
1. Обявяват ли се спирките в автобусите? 2. Лесно ли е да се забележат надписите с имената на автобусните спирки?
Подходящо ли е да празнуваме годишнина от сватбата в Истанбул?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е Метробусът?
Метробусът е вид обществен транспорт, който осигурява бърз и удобен транспорт в гъсто населени градски райони. Той обикновено има отделни ленти и специални спирки. Метробусът е вид градски транспорт в Истанбул, който съчетава характеристиките на автобус и трамвай. Той е климатизиран, чист и удобен за пътуване. Билетът за метробуса позволява трансфери между различни линии и спирки; важно е обаче да не излизате извън определените спирки.
-
1. Обявяват ли се спирките в автобусите? 2. Лесно ли е да се забележат надписите с имената на автобусните спирки?
-
Подходящо ли е да празнуваме годишнина от сватбата в Истанбул?
-
Какви са средните цени в ресторантите в Истанбул?
-
Какво представлява обиколката с панорамна гледка в Истанбул?

, сега като ходих - пак се явих с цел закупуване на кафе и подобни, но тези тълпи и бутаници и крясъци (на пазар като на пазар), ми идват в повечко. Няколко десетки пъти повече съм очарована от Капалъ чаршъ.
Тука всички знаем вече, какво има за гледане там, но личните ви емоции са ми интересни. Също с голямо желание чета информация, за места, в страни от основните тур обиколки, както и впечатленията ви от тях. кали 08 , да кажеш къде заведе свекърите, ходихте ли на Ъхламур или си го спестихте, изобщо давай подробности. 











Ето ме и мен на Йеди тепе:)




Група азиатци кротко слушаха лекцията




















































Много, много ти благодаря, за всичко което сподели със нас. Е, аз съм точно от тия които са виждали много, много пъти Истанбул,- обачИИИ, не ми омръзва, да чета отново и отново, да гледам снимки отново и отново, още повече поднесени по такъв чудесен начин
И знаеш ли, колкото и пъти да пътувам до Истанбул, толкова пъти научавам по нещо ново. И от тебе научих нови неща, разгледах места на които си направила снимки, и аз съм била, но ти си ги снимала по такъв начин, че за мене бяха като нови. Пожелавам ти, де се връщаш във този магически за много от нас град, отново, отново, отново......