Аз тези дни съм доста ангажирана и все не успявам да пиша, а и не всеки ден чета, но гледам да съм в течение.
Утре ще оперират носа на Ицо и ми се щеше да съм му подкрепа, но много рано трябва да сме в болницата, а по същото време отваря детската градина, та съм в чуденка. Мога да помоля свеки да го заведе, но никак не ми се иска, а и тя откак се прибра от Варна, се държи сякаш сме и изяли десерта. Преди да замине спретна един скандал на детегледачката (явно си мислеше, че аз съм излязла) и сега се чуди кой да е следващия на прицел. Още не съм решила какво да правя и ми е криво...
Аз пък следващата седмица ще ходя малко по "научен туризъм" - на една конференция в Истанбул и ще оставя мъжете да се гледат сами, та и по тази линия ми е криво...
Ели, за колажа - на кого трябваше да се праща (че вече забравих)?

). Та в един момент може и ние да се присъединим за среща - ще видим Кико кога ще дойдат в София, ще ви следя
Бонбон е Марти!
), но трябва д тръгваме за занималнята. Хубав ден! 