След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 726
  • 742
# 585
Ще ми липсват Ферайе и Яман. Всички мигове, в които бяха заедно,  съм си ги пускала десетки пъти. За мен те бяха най-хубавите сцени във филма. Музиката на филма е другото нещо, което специално за мен е нещо много красиво.
Страшно искам Ферайе да е щастлива, въпреки горчивината, която има в последните епизоди. Дано!

Виж целия пост
# 586
Тук има интервю със Селма. Не знам, дали не е старото. http://www.gecce.com/haberler/magazin/selma-erge-dizi-seti-ryama … riyor-167598.html



SELMA ERGEÇ: DİZİ SETİ RÜYAMA GİRİYOR!Muhteşem Yüzyıl’da ‘Hatice Sultan’ rolünü başarıyla canlandıran Selma Ergeç, Almanya doğumlu. Lise ve üniversiteyi Almanya’da okumuş, öğrenci değişim programı kapsamında İngiltere ve Fransa’da bulunmuş. Euregio Archerster, Musikschulorchester ve Streichergrupp orkestralarında keman çalmış.

1998'de Münster Tıp Fakültesi'ne girmiş, altı yıllık okulu üçüncü yılda bırakıp Türkiye'ye gelerek Çapa Acil Dahiliye'de ve Adana'da staj yapmış. İngilizce, Almanca, Fransızca konuşan oyuncunun binicilik, eskrim gibi ilginç hobileri var.


'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin en dikkat çeken oyuncularından biri de sensin. Yurt dışında eğitim aldın, birkaç yabancı lisan konuşuyorsun ve enteresan hobilerin var. Ailen seni ne derece yönlendirdi?

Ailem bana ne baskı yaptı ne de zorladı ama her konuda teşvik etti. Mesela keman beni çok sıkıyordu ama devam etmem yönünde cesaretlendirdiler. İngiltere'ye gitmek benim fikrimdi, onlar da beni destekledi. Televizyon izlemek yerine kitap okumak, enstrüman çalmak, resim yapmak gibi becerileri hep ailemden aldım. Bu tür alışkanlıklar zorlamakla olmuyor. İnsanın içinden gelmeli. Ebeveynlerin çocuklarını zorlayarak onlara bazı beceriler kazandırabileceğine inanmıyorum. Onlar, kendi varoluşlarıyla bana örnek oldular.

Aldığın eğitim ve görgünün mesleğine katkısı ne kadar oldu?

Okuduklarım, yaşadıklarım ve tecrübelerim bana yardım ediyor tabii ki. Genel kültür oyunculuğu besler. Sette beraber çalıştığım insanlardan da çok şey öğreniyorum. Bambaşka hayatlardan gelen insanlar bana müthiş eğitim fırsatları sunuyor. Başkalarında olan özellikleri de özümsemek, süzgecimden geçirip faydalanmak hoşuma gidiyor. Son derece mantıklı biriyim. Üç yaşında bir çocuk gibi devamlı soru sorarım.

Виж целия пост
# 587
Здравейте ,мили дами!
Току що  истрих поста си без да искам и сега ще бъда кратка /много ме бива в тези работи/.
Зор видях докато ви изчета,защото вие нямате милост-пишете без умора,но  затова пък толкова
интересни новини ,снимки и клипчета видях.Сигорно съм пропуснала някои неща,но...
Много ми липсвахте!За кратко влизах в темата,но успях да видя снимката на нашия малък
любимец Али.Прекрасна е!Благодаря на БАБЧИ!
Благодаря на всички за чудесните постове!Много ви обичам!
Току що разбрах,че има превод на 13 серия.Почвам я веднага.

Виж целия пост
# 588
Наде, добре дошла, мила! И ти ни липсваше!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 589
Наде, добре дошла, мила! И ти ни липсваше!  Hug Hug Hug
Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 590
Халит/Сюлейман /Има една снимка, на която много ми харесва Laughing/

Дали пък не е тази.. Laughing Thinking

Виж целия пост
# 591
Нееее! Heart Eyes  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 592
Ех,жалко ,не познах! Laughing Laughing
А аз пък много харесвам тази  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 593
Халит/Сюлейман /Има една снимка, на която много ми харесва Laughing/

Дали пък не е тази.. Laughing Thinking



Точно над тази - чаровник Халит! Hug
Виж целия пост
# 594
Дааа, и тя е прекрасна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Имах някакви малки съмнения за нея,ноо.. Laughing
Тази,която сложих в предишния си пост не е от колажа,но ми е много любима..   Heart Eyes
Виж целия пост
# 595
Добър вечер! Hug

Марман & Мари  Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Варна & Севи  Hug  bouquet   love001  bouquet  Hug  love001

Майдрийм  Hug Аз си обичам Берги, Шехи, Фери, Гьозде, Иклим, Лейля... Ммм, как и беше името в Cemalim newsm78   
Виж целия пост
# 596
Дари, не беше ли Суна? Hug

Една различна "мама Периде" Laughing Laughing Laughing.

http://www.youtube.com/watch?v=NfVfjFzx7KA&feature=related
Виж целия пост
# 597
Много различни са наистина -и "мама Периде",и "госпожа Асу".
Mydream    bouquet
Виж целия пост
# 598
Добър вечер! Hug

Марман & Мари  Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Варна & Севи  Hug  bouquet   love001  bouquet  Hug  love001

Майдрийм  Hug Аз си обичам Берги, Шехи, Фери, Гьозде, Иклим, Лейля... Ммм, как и беше името в Cemalim newsm78   


Ехоооооооо....има ли нощни птици.... Thinking Joy Joy Joy

И от мен.... Peace Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за всички !
Виж целия пост
# 599
Много различни са наистина -и "мама Периде",и "госпожа Асу".
Mydream   bouquet


МАЙДРИЙМ  Hug smile3525

И за МАРЧЕТО също Hug smile3525  : ....преди няколко дни ми изпрати това клипче....Мама ПЕРИДЕ е страхотна ,нали .... Peace #Crazy Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия