След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 725
  • 742
# 600
Е , тук съм ...къде ще ходя .....

Направо опъвам софрата , че днес имам повод , Цветница .А и на всички останали Китки  Laughing в темата ги поздравявам най -сърдечно с личният им повод !Да сте живи и здрави !




Виж целия пост
# 601
В момента по канал Haber Turk дават интервю със сценаристката на ВВ Мерал Окай.
Аз го гледам през Йълдъз, но ужасно прекъсва. Някой има ли директен линк за този канал?  newsm78
Виж целия пост
# 602
Нямам ЖУ Hug.... Rolling Eyes

ООООО.... АШЕ Hug.....цвете виолетово.....здравей,мила.....радвам се да те видя Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 603
Божеееееееееееее, каква софра!   bouquet    bouquet  bouquet

ЧЕСТИТО, asha !


    bigdance2 Tada  bigdance2
Виж целия пост
# 604

Ехоооооооо....има ли нощни птици.... Thinking Joy Joy Joy

Ще се намерят  Laughing

Аша, честито  Hug  bouquet
(При такива софри - я виртуални, я реални - и да искам няма да се събера в на Берги гардероба  Grinning В дрехите и де (:  )

За всички именници - една ливада лалета  Hug


Виж целия пост
# 605
Даре  Hug....много лалета бе ,детенце.... ooooh!....да не са от градската градина  Thinking #Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 606
Много различни са наистина -и "мама Периде",и "госпожа Асу".
Mydream   bouquet


МАЙДРИЙМ  Hug smile3525

И за МАРЧЕТО също Hug smile3525  : ....преди няколко дни ми изпрати това клипче....Мама ПЕРИДЕ е страхотна ,нали .... Peace #Crazy Heart Eyes

Страхотна е,Светле! Hug Hug Hug
А вие с Дари сте страашни! Laughing Hug Hug
Виж целия пост
# 607
Аше ,Честит Празник!

Виж целия пост
# 608
Даре  Hug....много лалета бе ,детенце.... ooooh!....да не са от градската градина  Thinking #Crazy Joy Joy Joy

Гледам, гледам, ама не ми прилича много на нея  Grinning Тези лалета са амстердамски май newsm78 Или пък истанбулски... Grinning



Miha   bouquet
Виж целия пост
# 609
Даре  Hug....много лалета бе ,детенце.... ooooh!....да не са от градската градина  Thinking #Crazy Joy Joy Joy

Гледам, гледам, ама не ми прилича много на нея  Grinning Тези лалета са амстердамски май newsm78 Или пък истанбулски... Grinning



Miha   bouquet


Даре Hug....беше шегичка  hahaha hahaha hahaha........

Фреш  Hug

Браво на Miha  Peace Онур и Шехи са прекрасни !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 610
Нямам търпение вече #Crazy....кога ще става вторник....макар ,че се очертава тежка серия....снимките по назад в темата го доказват....много ми е интересно тези "нескопосани сценаристи" как ще извъртят за две серии нещата ,та Топрак отново да заобича и приеме Фери....много се чудя....дано само не го претупат този момент....пък и няма много време...много тъжна Фери ...много ooooh! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 611
Момиченца  Hug...аз ще полягвам вече.... smile3524

Утре ...тоест днес, по късно ще честитя на нашите ЦВЕТЯ, а и на всички празника !

Лека нощ...на всички ...и специално на АША...с нейните любимци ... Heart Eyes


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 612

Нямам търпение вече #Crazy....кога ще става вторник....

И аз ... От миналия вторник още чакам  smile3538 Joy
И то не самия филм - аз си чакам Берги  Grinning Тя като е на екрана ми стига, дори и да е най-голямата боза  Mr. Green Е, не че щях да се разсърдя, ако сериала беше малко по-качествен, ама и на това съм доволна  Peace  Grinning


Лека и от мен  newsm46  Hug
Виж целия пост
# 613
Ceyda Duvenci & Engin Akgun @ Magazin D -
Kanal D Turkey - 16.04.2011


Виж целия пост
# 614
Ceyda Duvenci--Cumartesi Surprizi--ShowTV--16/4/2011


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия