
) ,Тема 150(9) (Халит и Берг в Загреб) , Тема 151(10) ,Тема 152(11) , Тема 153(12) , Тема 154(13), Тема 155(14), Тема 156 (15) , Тема 157(16) ,Тема 158(17) , Тема 159(18) , Тема 160(19), Тема 161(20), Тема 162(21), Тема 163(22), Тема 164(23), Тема 165(24), Тема 166(25),Тема 167(26), Тема 168(27), Тема 169(28), Тема 170(29), Тема 171(30)
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:

благодаря за новата тема! Поздрав от мен с една снимка от миналата неделя на моя близка приятелка,която беше в Истанбул- Египетският пазар. Времето днес във Варна е много гадно,както от началото на месеца де,Обаче на Морска гара Варна ,във връзка с учението Морска звезда има акостирани турски бойни кораби и подводници, и ...може и да са метна натам,поне да нащракам няколко кадъра,иначе и отворени за посещения са де,ама много е студено,много. Още не съм решила. На всички приятен ден!

,права си,хубаво е,че тук сме всички заедно!


Препоръчани теми