След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 727
  • 742
# 510
Момичета, извинявам се че нахлувам така в темичката ви, но Джейда да не би да е станала майка?

Да, в края на февруари. Има си момиченце- Мелиса.
Виж целия пост
# 511
Много се радвам за нея, дори незнаех че е бременна. Тя ми е любимката от 1001 нощи, страхотна е. Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Варна , момичета , истински празник!
Толкова красиви снимки и новини !


cema-r, познавам това име от колажи поствани в темата ни. Naughty
А сега ви поздравявам с новото и клипче, за сега само  "второ" ! Peace
На какво ли не ни научи нашата прекрасна приказка ! Heart Eyes
cema1991Berguzar and Halit - Binbir Gece
cema-r,  newsm10 smile3525 newsm51 smile3525

Виж целия пост
# 513
Мари, клипчето е много приятно!   bouquet
Виж целия пост
# 514
Виж целия пост
# 515

В предстоящата серия ще има халвет май а?
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Халвет определено ще има и май след него Сюлейман ще си бъде само за Хюрем.  Grinning
Даааа, и аз така мисля ! Thinking
Сюлейман ще си бъде само за Хюрем!
ТЯ ще бъде ли безценната перла в неговата съкровищница /харем/?
Ще бъде ли обсипана и с неговото внимание  и любов?
В замяна на всичко това ТОЙ какво ще получи?  newsm78
Предстои ни да видим! Shocked

Виж целия пост
# 516

     Небахат е величествена и аристократична не само във ВВ.

 

 
Виж целия пост
# 517
Здравейте момичета ! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Честит рожден ден на Джейда ! Много здраве ,щастие , късмет и професионални успехи !
Виж целия пост
# 518
Здравейте момичета ! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Честит рожден ден на Джейда ! Много здраве ,щастие , късмет и професионални успехи !

Аше,  Hug Hug! Къде се изгуби, мила?! Радвам се, че си тук! Hug
Виж целия пост
# 519


Ето тук се гласува по-лесно.

http://www.dizifilm.com/haberler/tv-odullerinde-sizin-favoriniz- … angisi-10197.html

Кликнете на категория

En İyi Dizi Erkek Oyuncu
Виж целия пост
# 520
Здравейте !

По шоу тв  показаха Джейда и съпругът  и на излизане /не разбрах точно от къде/ , след тях показаха  и Халит.

Но по канал ''Д'' се очаква да покажат Халит и Берг .

http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
Виж целия пост
# 521
Виж целия пост
# 522

Varna, тази сутрин си дошла при нас с рога на изобилието!  Heart Eyes
През нощта ли приготви всичко това?  newsm78


Виж целия пост
# 523
Здравейте !

По шоу тв  показаха Джейда и съпругът  и на излизане /не разбрах точно от къде/ , след тях показаха  и Халит.

Но по канал ''Д'' се очаква да покажат Халит и Берг .

http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/

 Благодаря, Sevi! Hug
Виж целия пост
# 524


Ето тук се гласува по-лесно.

http://www.dizifilm.com/haberler/tv-odullerinde-sizin-favoriniz- … angisi-10197.html

Кликнете на категория

En İyi Dizi Erkek Oyuncu

Варна, гласувах, отнема няколко секунди, докато се стигне до Халит, като се има предвид, че за доста от категориите се гласува произволно. Но ВВ засега се конкурира с още два филма, като сериалът, който върви във вторник, успоредно с БП има голяма преднина. Халит се конкурира с Окан и то много сериозно. Дори бих казала, че конкуренцията не е толкова между Халит и Окан, а между О. и Е. Петеккая, който играе с "мама Периде". Филмът определено е хубав, като се изключи насилието. Тематиката е абсолютно различна между двата най-рейтингови филма. Всичко се върти около едно семейство, изневяра, събата на трите по-големи деца, но такава режисура, такава игра на актьорите, че не се учудвам за успеха му. Както казва Жането, нека най-добрите спечелят. Пожелавам успех на всеки заслужил!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия