











....
.....цвете виолетово.....здравей,мила.....радвам се да те видя


В дрехите и де (: )

....много лалета бе ,детенце....
....да не са от градската градина


: ....преди няколко дни ми изпрати това клипче....Мама ПЕРИДЕ е страхотна ,нали ....


....много лалета бе ,детенце....
....да не са от градската градина

Тези лалета са амстердамски май
Или пък истанбулски... 
....много лалета бе ,детенце....
....да не са от градската градина

Тези лалета са амстердамски май
Или пък истанбулски... 
....беше шегичка
........
Онур и Шехи са прекрасни !!!
....кога ще става вторник....макар ,че се очертава тежка серия....снимките по назад в темата го доказват....много ми е интересно тези "нескопосани сценаристи" как ще извъртят за две серии нещата ,та Топрак отново да заобича и приеме Фери....много се чудя....дано само не го претупат този момент....пък и няма много време...много тъжна Фери ...много
...аз ще полягвам вече.... 

....кога ще става вторник....

Тя като е на екрана ми стига, дори и да е най-голямата боза
Препоръчани теми