След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 727
  • 742
# 705

марманчи,аз днес за смях ще стана .. Laughing
От толкова вглеждане по всички красиви снимки,изглежда не виждам очевадното..  Embarassed
Кой е това?! Laughing
Мерт (Фират)..само на него маалко ми прилича.. Thinking
Само не ми казвай,че това е Халит... Embarassed
Не,не,ще си чакам ,все някой ще го познае.. Laughing Hug

    smile3501 smile3501 smile3501  Позна!Мерт Фират!
Виж целия пост
# 706



Севи, Мишел

newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 707
Какви хубави снимки сте сложили.

Гръбчето на блузката на Берг видяхте ли ?  Много интересно.



Някои потребители в другата тема ме обвиниха, че съм прекалила с превъзнасянето на Бергюзар и че било нормално да има критики- Иван Янко оприличи Бергюзар на автомонтьор. Но само един незапознат или негативно настроен човек може да каже такова нещо. Блузката и е уникална. Бергюзар може да изглежда от бляскава принцеса до обикновена домакиня...това си е неин личен избор..но да се каже, че тя вероятно винаги изглежда недобре облечена са пълни глупости. И какво толкова ги подразни гащеризона.
Виж целия пост
# 708
Севи и Мишел,
За участието ви в превода на филмите ВВ  и БП,
на интервютата от ТВ предаванията,  на статиите , на ....
Да знаете , че  всеки ден отварям тихо вратата на вашия свят
и ви поднасям с много любов - цветя и скромното  "Благодаря" !



Мари, много благодаря за тази красота.. newsm09   newsm03
Виж целия пост
# 709


 Hug
Виж целия пост
# 710

Някои потребители в другата тема ме обвиниха, че съм прекалила с превъзнасянето на Бергюзар и че било нормално да има критики- Иван Янко оприличи Бергюзар на автомонтьор. Но само един незапознат или негативно настроен човек може да каже такова нещо. Блузката и е уникална. Бергюзар може да изглежда от бляскава принцеса до обикновена домакиня...това си е неин личен избор..но да се каже, че тя вероятно винаги изглежда недобре облечена са пълни глупости. И какво толкова ги подразни гащеризона.

    Берг изглежда винаги прекрасно! Така изглеждат само истински красивите хора!Тя е чудесна и в спортно ( което явно предпочита) и в официално облекло. Не е необходимо да бъде разкрасявана с грим или специално облекло , за да изглежда перфектно! Имам още един такъв пример за жена, която изглежда перфектно винаги - Мишел Пфайфър (дори сега, когато е на над 50 години).
    А относно коментара на господина от Словакия - това е негово мнение и то с нищо не помрачава безспорното излъчване на Берг! Не ми се рови в нета, но съм убедена, че и там феновете на "1001 нощ" не приемат това отразяване на срещата. Нали помните колко безумно беше българското интервю? В предаването на тв.Маркиза имаше съвсем друг нюанс при представянето на Берг, а и там тя не беше облечена в рокля на Дона Карън!Дори отново беше с подобна синя блуза, но нямаше коментар по този повод!Различни хора, различни нрави! А и от визитката на Иван.......  става ясно, че той е нещо като военен кореспондент на вестника, така че няма какво да ни учудва неговата стилистика и чувствителност. Отразява Хаити, отразява Фукушима и след това Берг!!!
   Ето -  на рождения ден на Джейда , Берг е отишла направо от снимките на БП! И отново със спортно облекло, но е толкова изискано, макар и само в един детайл( добре, че беше Севи да ни обърне внимание).
  И още нещо - има категория журналисти, които смятат, че винаги скандалът продава и се смятат да длъжни да го правят. Много явно личи недобронамереността му към Берг в неговия коментар!

 
Цитат
Гащеризонът ще е хит в модните тенденции при официалните тоалети и облекло през есен-зима 2011-2012. Леки и ефирни и лъскави материи, подчертаващи идеалната женска фигура. Определено ще се нуждаем от нея, за да си позволим да облечем официален гащеризон. Майкъл Корс ни потапя в най-новата си колекция есен-зима 2011-2012 от Ню Йоркската седмица на модата. Подходящ избор за бал 2011.
Виж целия пост
# 711
Планет, Честит празник !
Не носиш име на нежно цвете ,
ти си приятел и на ветровете.
Не си на цветята нежна кралица,
ти си тяхната  "живителна росица"!

Любов и щастие ни даряваш
и с клипчета ни ти пленяваш!


Затова на този пъстър  ден
от всички -  
Честит Имен Ден!

Живота ти да е нацъфтяла поляна
с много любов и светлина огряна!
Нека цялата вселена да ти помага
да се изпълнят мечтите ти , драга!  

Радвай се на живота , защото е кратък
и не спазвай правилата, за да е сладък!
 Heart Eyes

Виж целия пост
# 712
Добър ден.  Peace
Много инхо, много новини и хубави снимки.   bouquet  bouquet  bouquet
и аз идвам с малко подаръче
трета серия на Роксолана с превод
http://www.vbox7.com/play:8c6053a2
http://www.vbox7.com/play:83549f4c
http://www.vbox7.com/play:58a910e7
Виж целия пост
# 713
Честит Имен Ден,Планет !
Бъди щастлива!

Виж целия пост
# 714
Добър ден.  Peace
Много инхо, много новини и хубави снимки.   bouquet  bouquet  bouquet
и аз идвам с малко подаръче
трета серия на Роксолана с превод
http://www.vbox7.com/play:8c6053a2
http://www.vbox7.com/play:83549f4c
http://www.vbox7.com/play:58a910e7
Корделия ,наистина приятна  изненада ! Hug Hug Hug
Благодаря ти! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 715
     ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  Hug Hug



Sevi_nil       много благодаря за превода  Hug
Виж целия пост
# 716
Добър ден.  Peace
Много инхо, много новини и хубави снимки.   bouquet  bouquet  bouquet
и аз идвам с малко подаръче
трета серия на Роксолана с превод
http://www.vbox7.com/play:8c6053a2
http://www.vbox7.com/play:83549f4c
http://www.vbox7.com/play:58a910e7

  Kordelia, благодаря!!! newsm10 smile3501 smile3525
Виж целия пост
# 717



    Берг изглежда винаги прекрасно! Така изглеждат само истински красивите хора!Тя е чудесна и в спортно ( което явно предпочита) и в официално облекло. Не е необходимо да бъде разкрасявана с грим или специално облекло , за да изглежда перфектно! Имам още един такъв пример за жена, която изглежда перфектно винаги - Мишел Пфайфър (дори сега, когато е на над 50 години).
  
   Ето -  на рождения ден на Джейда , Берг е отишла направо от снимките на БП! И отново със спортно облекло, но е толкова изискано, макар и само в един детайл( добре, че беше Севи да ни обърне внимание).
  И още нещо - има категория журналисти, които смятат, че винаги скандалът продава и се смятат да длъжни да го правят. Много явно личи недобронамереността му към Берг в неговия коментар!
Споделям това,което си написала !  bouquet
Облеклото на Берг,спортно или официално ,е винаги старателно подбрано,семпло и с много вкус.
Аз също много харесвам Мишел Пфайфър-дори сега повече ,отколкото преди десет години.
Нашата актриса Теди Духовникова поразително прилича на нея
..
Виж целия пост
# 718
Аз също да почерпя, името ми е в превод от родния ми език също е цветно  Wink

Виж целия пост
# 719
Хубав Празник и на теб,Корделия!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия