!!! Има един такъв момент !
А ма моя монитор е прегънат от долната страна па твойте карти имат поведа от горната страна така че едва ли е от монитора я пак ги виж хубаво ! Не ти ли задират малко като ги местиш я пак опитай ! 
!!! Има един такъв момент !
А ма моя монитор е прегънат от долната страна па твойте карти имат поведа от горната страна така че едва ли е от монитора я пак ги виж хубаво ! Не ти ли задират малко като ги местиш я пак опитай ! 

Става ли ?
:




Умопомрачително!!!!!
Ти що имаш такава випиуща нужда от публика????











! Ама явно при вас онова дето трябва да е простичко и гениално май май е сложно и донякъде маргинално ! 






Препоръчани теми