КАРТИ ТАРО - 10

  • 57 857
  • 757
# 315
има обида заради миналото и ти се надяваш нещата да се оцветят в топло:)
не мисля, че зациклянето е сезионзо в моемта, но по принцип е... проблемъ т и не е  сегашното положение, а това от доста време и това което следва
Виж целия пост
# 316
Мерси, Вятър Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Въпрос за взаимоотношения - дали ще има някава промяна и развитие (за уточнение в момента сме скарани).


Тази подредба по-скоро те връща в миналото (ПЧ+6Ч), липса на действие и енергия, 4П не предполага развитие, а сковава.... Не, тази комбинация не говори за никаква промяна.
Виж целия пост
# 318
Дневни карти, като на третата карта заложих духовен план.

Излязоха 6Чаши - 4Меча и 3Чаши
Как да разбирам 3 чаши в духовен план? Църковен празник? Троица?
Виж целия пост
# 319
Дневни карти, като на третата карта заложих духовен план.

Излязоха 6Чаши - 4Меча и 3Чаши
Как да разбирам 3 чаши в духовен план? Църковен празник? Троица?
Празненство на духа ?
Виж целия пост
# 320
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темата ви.
Преди известно време я следях.
Имам въпрос от къде мога да си купя карти ТАРО. Всъщност за приятелка са, искам да й ги подаря за Коледа, защото има желание да се научи да гледа на тях.
В смисъл да ме насочите към конкренто място /книжарница, магазин/ или онлайн към някой сайт.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 321
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темата ви.
Преди известно време я следях.
Имам въпрос от къде мога да си купя карти ТАРО. Всъщност за приятелка са, искам да й ги подаря за Коледа, защото има желание да се научи да гледа на тях.
В смисъл да ме насочите към конкренто място /книжарница, магазин/ или онлайн към някой сайт.
Благодаря предварително.

По принцип в книжарниците има 5-6 колоди с книги към тях.
По-голямо разнообразие има в онлайн магазините, напр. http://www.book.store.bg/search?srchstr=%EA%E0%F0%F2%E8+%F2%E0%F … store=2&sin=1. или http://www.astrohoroscope.info/kolodi.htm
или http://karti-taro.com/
Успех!
Виж целия пост
# 322
Shopkata, с имота нещата се закучиха.Не ще да се продава и това е.
Ако искате пак да видите как стоят нещата ще съм много благодарна!  bouquet
Виж целия пост
# 323
  bouquet
Виж целия пост
# 324
Въпрос за взаимоотношения - дали ще има някава промяна и развитие (за уточнение в момента сме скарани).
Тази подредба по-скоро те връща в миналото (ПЧ+6Ч), липса на действие и енергия, 4П не предполага развитие, а сковава.... Не, тази комбинация не говори за никаква промяна.
Да, така е, просто не се получава, макар че направихме и двамата някакъв опит в тази насока. Confused
Виж целия пост
# 325
Здравейте момичета!
 Мога ли да се присъединя към вас?
Чета ви, но от скоро се занимавам с Таро.
Имам молба да си кажете мнението по една моя подредба
http://tarotico.com/tarot-view/7631.html

Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 326
Здравейте и от мен!
Отскоро чета тук и твърдо съм решена да си взема и аз една колода карти. Но имам проблем и моля за помощ. Какво ще се случи със сегашната ми работа? В момента положението е доста напечено и май съм пред прекратяване на договора ми.
Моля за помощ, момичета! Cry
 
Виж целия пост
# 327
Момичета, моля ви хвърлете едни карти! Проблема е, че се нуждая от тази работа в момента, но ако картите покажат, че няма да е така да мисля други варианти!
Наистина съжалявам за притеснението от моя страна!
Но вярвам, че картите са нещо уникално и ще кажат всичко!
Моля за помощ!
Виж целия пост
# 328
ireniren, опитай  тук http://tarotico.com/
теглиш си карти и тълкуват ги безплатно.
Успех!












Виж целия пост
# 329
Благодаря за отговора! Днес това правих, но проблема е, че аз съм лаик все още и не съм сигурна какво означава подредбата!
Ще се опитам да я копна тук за коментар.

http://tarotico.com/tarot-drawing/7.html

Предварително благодаря за коментара!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия