САМО за фенове на Стивън Кинг! - 6 част

  • 42 547
  • 767
# 690
Аз също съм от заздрачените Sunglasses Най - екстремното ми четене досега - за десетина дни и 4-те тома Crazy ..
 Обичам да чета почти всичко.Рядко не харесвам книга , дори и да не ми върви - започнала ли съм я прочитам  . Единствено  "Майстора и Маргарита" (писала съм и преди)  ме измъчи..е, няма такава книга просто  Crazy ( да ме извинява ,който я харесва)

Извинявай тогава, и ти, и всички други, които я харесват.

Аз... имам някаква необяснима непоносимост към поредицата, а пуберщината(sad, I know) води до малко по-крайни изказвания, за което се извинявам.  Laughing
Виж целия пост
# 691
Кали значи съм извинена викаш  hahaha ок ,радвам се за разбирането Sunglasses

Oniyuri ,няма проблем ,всеки има различен вкус  Hug
Виж целия пост
# 692
Някой да е чел тези книги и да ме насочи към техен ел. вариянт:
   

И преди около 10 години четох една книга, беше трилърче и нещо свързано със Сатаната. Мисля, че се казваше "Запази детето". Направиха и холивудски филм по нея. Но нито си спомням точното име на книгата, нито автора. Търся и нея....  Blush
Виж целия пост
# 693
Филма с Ким Бейсингър ли беше? Ако да - заглавието е "Благослови детето", книгата в амазон я има:
http://www.amazon.com/Bless-Child-Cathy-Cash-Spellman/dp/0743405978
Виж целия пост
# 694
OOOO Далия, много ти благодаря!!!! Исках да я повторя.  Hug

П.С. На български от къде мога да я сваля?
Виж целия пост
# 695
Филма с Ким Бейсингър ли беше? Ако да - заглавието е "Благослови детето", книгата в амазон я има:
http://www.amazon.com/Bless-Child-Cathy-Cash-Spellman/dp/0743405978

Еййй, този филм си мислех дали не е правен по книгата на Кунц - "Служители на здрача" Simple Smile, но по друга книга било.
Нещо общо имат със сигурност, филма съм го гледала 2 пъти, но мнооого отдавна.
Виж целия пост
# 696
Една добра новина от Бард!



Излиза на 05.12.  Simple Smile
Виж целия пост
# 697
Преполових Играта на Джералд, влача я от доста време, просто защото нямам време да чета. Харесва ми много. Кинг си е майстор в психологическите ужасии за мен. Тази книга и Дългата разходка ми стават любими книги!

Страхотна новина, но нали я имаше тази книга на български?
Виж целия пост
# 698
Страхотна новина, но нали я имаше тази книга на български?

Има я, да. Но не е преиздавана и мнооооого трудно се намира.
Това е наистина голяма радост за феновете на Кинг. БРАВО! на Бард  Peace !
Виж целия пост
# 699
Една добра новина от Бард!



Излиза на 05.12.  Simple Smile

ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!
Аз най-търпеливо си чакам преиздаването на  "Град Отчаяние"....  Sad
Виж целия пост
# 700
Еее, браво,Бард за пореден път ни оправдава очакванията!  bouquet

С всяка следваща преиздадена книга си затвърждавам старото мнение, че едно по едно преиздават всичко рядко! Ух, много се радвам, нищо че я имам  Laughing

Конти, и аз съм от чакащите на "Град Отчаяние" и на още ред други. Ще дойде и този момент  Heart Eyes
Виж целия пост
# 701
И аз очаквам "Град Отчаяние", че и "Отмъстителите", пък "Сблъсък" изобщо да не го споменавам.
Какво се бавят още.  Tired
Явно няма да са тази година. Дано продължават да преиздават.
Виж целия пост
# 702
Виртуална почерпка за Рождения ден на дъщеря ми!

Виж целия пост
# 703
Е, Цвети, да ти е живо и здраво слънчицето!  newsm59 newsm59 newsm59
Да ти е най-вече здрава, всичко останало се купува!
Честит празник и весело изкарване  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 704


Кифи, да е жива и здрава малката красавица  Heart Eyes Hug !
Да има щастливо детство и много късмет в живота.
Честит празник и на теб   bouquet !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия