Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 525
Айде и аз да внеса смут с тез размери на дънки.От ЛР нося 40.Вчера в Карфур мерих 2 чифта 40 -в едните изобщо не се напъхах,другите ставаха.Гледам обаче размера който Деси е дала на номер 29 ,еми на мен ще са ми големи с талия 44 см,а пък Рени е поръчала 32 за сестра си.....Оф батака е пълен с тази номерация.Нека някой да пише размери на дънки които има белким се ориентираме
Виж целия пост
# 526
Айде и аз да внеса смут с тез размери на дънки.От ЛР нося 40.Вчера в Карфур мерих 2 чифта 40 -в едните изобщо не се напъхах,другите ставаха.Гледам обаче размера който Деси е дала на номер 29 ,еми на мен ще са ми големи с талия 44 см,а пък Рени е поръчала 32 за сестра си.....Оф батака е пълен с тази номерация.Нека някой да пише размери на дънки които има белким се ориентираме
Напълно подкрепям! Peace От сума и време се каня да поръчам, но не смея заради тези р-ри ..  newsm78. От ЛР обикновено 40-42 ми бяха добре дрехите .. ама от тука идея си нямам кой номер да поръчвам, особено дънките без еластан  Cry
Виж целия пост
# 527
Повечето дънки в Асос са с дънкова номерация, защо просто не погледнете тези, които имате, а се опитвате да сравнявате с Ларедутските размери?! newsm78

Виж целия пост
# 528
Някой да има това? Номера отговаря ли си?  bouquet   http://www.asos.com/Asos/Asos-Sleeveless-Stripe-Ruffle-Front-Blo … inPage_mainImage2
Виж целия пост
# 529
Хайде и аз да се похваля  Laughing
http://www.asos.com/Asos/Asos-Jersey-Trim-Track-Pants/Prod/pgepr … =3&clr=Indigo
От тези дънки си взех 12, защото искам да ми седят по-свободно.
http://www.asos.com/Asos/Asos-Chronograph-Style-Watch-With-Textu … =3&clr=Silver
В този часовник се влюбих определено.
http://www.asos.com//Cheap-Monday/Cheap-Monday-Tight-Over-Dyed-B … inPage_mainImage3
 Crazy и гледам ви, че всички поръчвате тези дънки и викам да не остана по-назад  Hug

Сега за номерата на дънките, определено и на мен ми се позамотаха, ама сега като ми пратиха на пощата потвърждението на поръчката и гледам, че има 31 Reg/ 38-40 FR. Аз мислих да си поръчвам 30, но докато се намисля и бяха свършили. Иначе chockolina е абсолютно права за дънките в гардероба, но аз от 20 чифта не успя да разбера нищо. Значи имам на Мис Сиксти, те са 29. От Норвегия, които съм купувала на различните марки са различни, значи от H&M са 38, от Kapaah са 36. От Манго имам и 38 имам и 40. Определено се обърках тотално ooooh!
Дано да съм била полезна.  bouquet

fanagoria дънките са чудесни и така ти и стоят, честито   bouquet
Виж целия пост
# 530
Сега видях в потвърждението, 32 от тези пише че е 40 френско http://www.asos.com//Cheap-Monday/Cheap-Monday-Tight-Over-Dyed-B … inPage_mainImage3 .

chockolina , моята сестра все още няма дънки от известна марка, а другите не са критерий за сравнение, та затова. От асос само панталон и рокли съм й поръчвала.
Виж целия пост
# 531
Повечето дънки в Асос са с дънкова номерация, защо просто не погледнете тези, които имате, а се опитвате да сравнявате с Ларедутските размери?! newsm78


Просто Чоки не мога да погледна,защото немам други освен от ЛР.
Виж целия пост
# 532
Хайде и аз да се похваля  Laughing
http://www.asos.com/Asos/Asos-Jersey-Trim-Track-Pants/Prod/pgepr … =3&clr=Indigo
От тези дънки си взех 12, защото искам да ми седят по-свободно.
...

Може ли размери, за да се ориентирам долу-горе?

fanagoria, дънките ти стоят чудесно!
Виж целия пост
# 533
Хайде и аз да се похваля  Laughing
http://www.asos.com/Asos/Asos-Jersey-Trim-Track-Pants/Prod/pgepr … =3&clr=Indigo
От тези дънки си взех 12, защото искам да ми седят по-свободно.
много се отпускат, да знаеш - аз взех 8 и ми бяха супер първия ден, на втория вече ми бяха огромни в кръста, та се налага да ги пристягам  Peace инаме на мен лично много ми харесват, само дето ми стоят до глезените, а не като на модела  Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Момичета, всички дрехи ли имат прикачен червен етикет, на който пише нещо от сорта на: Важно! Прочетете преди да махнете този етикет. Надяваме се, че сте доволни от вашата покупка.

Поръчах две рокли. Едната има такъв етикет, а другата няма.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 535
Момичета, всички дрехи ли имат прикачен червен етикет, на който пише нещо от сорта на: Важно! Прочетете преди да махнете този етикет. Надяваме се, че сте доволни от вашата покупка.

Поръчах две рокли. Едната има такъв етикет, а другата няма.  Rolling Eyes

Не всички  Peace
Виж целия пост
# 536
Като бивша ларедутка да се включа и аз по въпроса за дънките пък дано да съм полезна. Обикновено взимах 38 с еластан и 40 без еластан от ЛР.От пробването на  всякакви други  дънки, съм установила че 29 с еластан и 30 без еластан са идеалните за мен. 30 с еластан и 31 без еластан определено са ми големи- нямам нито едни такива. От Асос за сега имам на М60 онези с джобчетата 29 номер, но мисля, че размерите са идентични с тези на 28н.,които бяха публикувани тук. По принцип съм се насочила към 10 размер с еластан. В този ред на мисли смятам, че 40 по фр. съответства на №30  или 12 размер, а 42 - на №31 или 14 размер- това с еластан, съотв. без - с номер отгоре. Също така си мисля, че ако талията от сантиметри се обърне в инчове, се получава номерът, който ви трябва.
Виж целия пост
# 537
laki, благодаря ти, че сподели! Мнението ти ще е полезно на много хора, имаше доста въпроси за размерите!  Hug Естествено винаги си има риск, особено когато за пръв път се поръчва от дадена номерация. Но определено си струва риска!
Виж целия пост
# 538
Здравейте! Не съм пускала още поръчка...в каква валута е най-изгодно да се пазари?
Виж целия пост
# 539
Паундове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия