Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 60

Гривната със сърцата хубава ли е,заслужава ли си според теб,че много ми хареса  Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Не е лоша. Аз я взех, за да мога да я комбинирам с различни неща. Идеална е за тази цел, ама доста дрънчи  Mr. Green Струва ми се, че сърцата са по-големи от очакваното, но на мен ми допада  Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 62
nadusha, би ли ми измерила талията и ханша на 26  номер на wrangler
Виж целия пост
# 63
Поръчах този потник на М60   http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=729993 ,xs.Изглежда ми хубав,някой има ли отзиви за него.Преди обяд си получих в къщи едно малко пакетче с лилавата рокля на М60,страхотна е.Много са бързи,пуснах поръчката във вторник и днес пристигна.
Виж целия пост
# 64
Поръчах този потник на М60   http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=729993 ,xs.Изглежда ми хубав,някой има ли отзиви за него.Преди обяд си получих в къщи едно малко пакетче с лилавата рокля на М60,страхотна е.Много са бързи,пуснах поръчката във вторник и днес пристигна.
Аз го поръчах, но все още го чакам, а тази рокля на М60 има ли я още, може ли линк  Peace
Виж целия пост
# 65
Този потник, мисля че Шоколина го получи и писа, че е много хубав.
Тифани, ето линк  http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1067426
Виж целия пост
# 66
Момичета, този колан как ви се струва за дънки  newsm78
http://www.asos.com//Asos/Asos-Punch-Holes-Skinny-Leather-Waist- … .aspx?iid=1287049
Виж целия пост
# 67

Амми тънък е (тесен), но и аз си го ЗАръчах, да имам   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 68
Момичета,имам въпрос на поръчката ми в сайта на asos,която направих в петък пише    Order Unsuccessful.Бихте ли ми казали,дали това значи че още не е обработена поръчката или е неуспешна.Иначе са ми изпратили на e-mail,номера на поръчката. Thinking
Виж целия пост
# 69
milushka Order Unsuccessful значи Неуспешна Поръчка. Когато се обработва пише Order Processing.
Виж целия пост
# 70
Момичета,имам въпрос на поръчката ми в сайта на asos,която направих в петък пише    Order Unsuccessful.Бихте ли ми казали,дали това значи че още не е обработена поръчката или е неуспешна.Иначе са ми изпратили на e-mail,номера на поръчката. Thinking

Такова нещо не ми се е случвало  Rolling Eyes С карта ли плати или ПП? Ако е с карта, имаш ли пари в нея?...много странно Thinking
Виж целия пост
# 71
Имам пари в картата,картата е на OББ и е Мaster,аз не за първи път пазарувам и на мен ми е чудно,понеже за първи път така ми се случва.А  лошото е ,че артикулът е свършил и другото е,че незнам дали не са ми дръпнали и парите,това поне ще мога да проверя.
Виж целия пост
# 72
Най-вероятно не са ти блокирали пари. На мен ми се е случвало това, обикновено късно вечер, когато прехвърлям пари с интернет банкирането, но явно не се прехвърлят веднага и все едно нямам пари по картата.
Виж целия пост
# 73
Имам пари в картата,картата е на OББ и е Мaster,аз не за първи път пазарувам и на мен ми е чудно,понеже за първи път така ми се случва.А  лошото е ,че артикулът е свършил и другото е,че незнам дали не са ми дръпнали и парите,това поне ще мога да проверя.
Щом е неуспешна не са ти дръпнали пари. От опит го знам, защото аз получавам смс-и.
Виж целия пост
# 74
Аз да похваля Yes To Carrots козметиката. Поръчах шампоан, балсам и душ гел, първоначално мирисът им ми се стори доста силен, но след като се изкъпах с тях ставам фенка на марката  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия