Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 600

Мерси!   bouquet
А колко са дълги? Аз искам да ми седят като 7/8, но дали...  Thinking
Омекнаха ли?
Уффф, сега пък няма нито 28, нито 29!
дължина 87, от чатала е 58
Ето това са размерите, койта е дала fanagoria.
Виж целия пост
# 601
http://www.asos.com/Cheryl-Cole/Asos/Asos-Petite-Exclusive-Slash … rt=3&clr=Blue
някой има ли тази рокля...как са номерата, спрямо бг
Виж целия пост
# 602
Момичета какво мислите за тазо рокля?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=13874

Мисля, че не си заслужава парите Tired, имам я в черно, тоест имах я, защото и намерих собственик. Много е дълга и не е нищо особено Peace
Виж целия пост
# 603
Поръчката ми, шипната на  14.04, още липсва - дънки Лий и тениска Найк. И утре не дойде ли, вече ще им пиша.
Пиши им, но вероятно ще ти отговорят, че трябва да изчакаш още малко. Моята шипната на 15-ти, според тях трябваше да пристигне до 3-ти, но ако не пристигнела, да изчакам още 9 работни дни. Т.е. трябва да чакам до другия петък и чак тогава да им пиша и да ми кажат какво следва. Та по тази логика не теб вероятно ще ти кажат да чакаш до другия четвъртък, но все пак пробвай.
П.П. Много ще ме е яд за тюркоазените панталони, ако са се затрили, ама много.  Confused
Виж целия пост
# 604
Разочарована съм от първата си поръчка  Sad тези дънки са ми огромни, събувам ги без да ги разкопчавам. Ако някой ги иска да пише, 29 номер са.

http://www.asos.com/Lee/Lee-Golden-Carrot-Leg-Jean/Prod/pgeprodu … .aspx?iid=1103586

Преди да върна артикула, трябва ли да им пиша защо го връщам и къде да им пиша?
От сайта им разпечатах една бланка за връщане на артикул - да я попълня, а това ли е адреса на който трябва да върна "нещото".  Rolling Eyes   bouquet
може ли размери,може да ги взема ,ако са ми ок
Виж целия пост
# 605
Момичета, ето какво поръчах...Според вас дали тазирокля е подходяща за кумуване. Много я харесах и я поръчах: + ей това портмоне и лилавия часовник. Дайте мнение МОООЛЯ  bouquet
http://images.asos.com/inv/media/1/0/4/1/1341401/image4xxl.jpg

П.С ПОРТМОНЕТО Е ИЗЧЕЗНАЛО, НА FCUK
Виж целия пост
# 606
Момичета, ето какво поръчах...Според вас дали тазирокля е подходяща за кумуване. Много я харесах и я поръчах: + ей това портмоне и лилавия часовник. Дайте мнение МОООЛЯ  bouquet
http://images.asos.com/inv/media/1/0/4/1/1341401/image4xxl.jpg

П.С ПОРТМОНЕТО Е ИЗЧЕЗНАЛО, НА FCUK
Според мен е чудесна. Ако сложиш висок ток и една прическа ще си супер.
Виж целия пост
# 607
Днес си заръчах тези еспадрилки http://www.asos.com/Asos/Asos-Marley-Basic-Espadrilles/Prod/pgep … t=3&clr=Coral, 4 -ти размер

Детската мечта са ми  Simple Smile
Виж целия пост
# 608
Харесах си бански на Асос, две части. За долницата ще поръчам  8, но за горницата се чудя дали 8 или 10. Сутиените ми са 36C. Кой размер да поръчам според вас момичета?
Това е горнището на банския http://www.asos.com/Asos/Asos-Wet-Look-Ruched-Bandeau-Bikini-Top … rt=3&clr=Blue
Виж целия пост
# 609
Харесах си бански на Асос, две части. За долницата ще поръчам  8, но за горницата се чудя дали 8 или 10. Сутиените ми са 36C. Кой размер да поръчам според вас момичета?
Това е горнището на банския http://www.asos.com/Asos/Asos-Wet-Look-Ruched-Bandeau-Bikini-Top … rt=3&clr=Blue

Този anik го беше получила наскоро. И май същите размери - долно 8 , горно 10.
Виж целия пост
# 610
И аз получих същия бански оня ден, само, че си взех и двете 8ца Tired, малки са ми и двете. Принципно нося 34 или 8 или XS/S номер-гащички, а горно-75Б, ако ще те ориентира Peace
Виж целия пост
# 611
Момичета благодаря много за бързия отговор. Мисля да поръчам 10 и от двете  Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Klemy, благодаря за инфото! Много ме обнадежди и се надявам до края на седмицата да си получим дрешките. Hug
Виж целия пост
# 613
Харесах си бански на Асос, две части. За долницата ще поръчам  8, но за горницата се чудя дали 8 или 10. Сутиените ми са 36C. Кой размер да поръчам според вас момичета?
Това е горнището на банския http://www.asos.com/Asos/Asos-Wet-Look-Ruched-Bandeau-Bikini-Top … rt=3&clr=Blue

Долнището ми е 10-ка, а горнището 12-ка и ми е добре. Според мен долнището си отговаря (преди да го взема пробвах 8-ца и ми ставаше), но горнището определено е умалено - нося сутиени 75С, а 10-ката ми беше малка в обиколката.

Това лято ще се разпознаваме по плажа с този бански hahaha
Виж целия пост
# 614
И аз получих същия бански оня ден, само, че си взех и двете 8ца Tired, малки са ми и двете. Принципно нося 34 или 8 или XS/S номер-гащички, а горно-75Б, ако ще те ориентира Peace

Аз горно взех 10-ка, з'то имам опит с техни бански и горнищата им са малки. Аз нося 75С по принцип. Долното 8 ми е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия