Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 615
И аз получих същия бански оня ден, само, че си взех и двете 8ца Tired, малки са ми и двете. Принципно нося 34 или 8 или XS/S номер-гащички, а горно-75Б, ако ще те ориентира Peace

Аз горно взех 10-ка, з'то имам опит с техни бански и горнищата им са малки. Аз нося 75С по принцип. Долното 8 ми е добре.

Еее, ще знам вече hahaha, за първи път ми беше с бански, а ти си си адския миньон, така, че не се и съмнявам, че 8ца ще ти е точ, мен определено ме стегна яката Crazy
Виж целия пост
# 616
моля за мнение
http://www.asos.com//pgeproduct.aspx?iid=1158240
отговарят ли си на номера - нося 37 номер, 4 или 5 да поръчам?
Виж целия пост
# 617
Днес си заръчах тези еспадрилки http://www.asos.com/Asos/Asos-Marley-Basic-Espadrilles/Prod/pgep … t=3&clr=Coral, 4 -ти размер

Детската мечта са ми  Simple Smile

Моят приятел си купи еспадрилки и се скъсаха, докато ги пробваше. Много лошо качество!!!!! Сега не си заслужава и да ви връща. Някой знае ли колко ще струва връщането им?
Виж целия пост
# 618
aniK, как е материята на блузката Killah?

Хубава е материята - тъничка, но не е прозрачна, както синята и оранжевата на Мис  Peace
fanagoria,  ЧЕСТИТО  Peace Ще разлубиш Редут-а май  Joy
Joy Joy хахахаха, в интерес на истината скоро не съм се сещала изобщо за него...
Някаква идея как се облича това нещо?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1173329
Имам тази рокля, много е хубава, закопчава се с цип отсрани.
Виж целия пост
# 619
Момичета, трябва ли да им пиша преди да върна артикул?  Hug
Виж целия пост
# 620
Момичета, трябва ли да им пиша преди да върна артикул?  Hug
Аз им пиша само за сбъркан артикул, останалите си ги пращам директно по инструкциите.
scarlette, ако са в кутия, ще ти излезе скъпо - води се колет и е солена тарифа. Ако са дошли в плик и можеш да ги изпратиш като "писмовна пратка", по-добре  Peace В сайта на БГ Пощи има цени в зависимост от теглото.
Виж целия пост
# 621
Момичета, трябва ли да им пиша преди да върна артикул?  Hug
Аз върнах една рокля миналата седмица, като на бланката попълних само причината за връщане.После прочетох тук, че трябва да пиша името, поръчката и валутата, в която да ми върнат парите.
Но днес видях, че имам мейл за refund на сумата Peace.
Виж целия пост
# 622
На мен нещо не ми е ясно.Когато запазя артикул и той се изчерпи (още преди да е изтекъл срокът) в SAVED ITEMS ми се появява надпис,че нещото вече не е налично и изчезва бутона MOVE TO BAG. Thinking Аз как ще го поръчам в такъв случай?
Виж целия пост
# 623
Доколкото аз разбрах запазването става като го сложиш в кошницата (за 2 часа). В сейвд айтъмс не пази! Т.е. стои ти там и ако се появи по-късно налично ще ти се отрази, че нещото е налично, но не ти го пази за теб. Другия път слагай директно в кошницата и имаш 2 часа  Peace
Виж целия пост
# 624
Момичета, трябва ли да им пиша преди да върна артикул?  Hug
Аз върнах една рокля миналата седмица, като на бланката попълних само причината за връщане.После прочетох тук, че трябва да пиша името, поръчката и валутата, в която да ми върнат парите.
Но днес видях, че имам мейл за refund на сумата Peace.
aniK  Hug, Te@, аз съм запазила бланката за връщане, която пристигна заедно с дънките в пакета, там са си написани артикулите, кат. номера № на фактура и т.н. само ще допълня че искам възстановяване на сумата и причината за връщане /огромни/, пощенските са за моя сметка . Ти бланката от сайта ли разпечати?
Виж целия пост
# 625
Аз също бях запазила бланката за връщане, с която пристигна пратката,
нея попълних.
Пощенските ми излязоха около 2.60, не съм и им писала за тях, но не ми
се занимаваше за такава сума.
А за дънки определено ще са повече.
Виж целия пост
# 626
Доколкото аз разбрах запазването става като го сложиш в кошницата (за 2 часа). В сейвд айтъмс не пази! Т.е. стои ти там и ако се появи по-късно налично ще ти се отрази, че нещото е налично, но не ти го пази за теб. Другия път слагай директно в кошницата и имаш 2 часа  Peace
ок мерси
Виж целия пост
# 627
http://www.asos.com/Miss-Sixty/Miss-Sixty-Domitille-Strappy-Zip- … =-1&clr=Black
Мнение за тези-някой има ли ги?
Дали ще ги намалят още?
Виж целия пост
# 628
Te@, ти като препоръчана пратка ли го върна или не, че са ти толкова малко пощенските?
Скарлет, би ли казала роклята много ли е плътна и има ли еластичност? И ако си 10-12, може ли мерки някакви?
Виж целия пост
# 629
Аз обикновено връщам с бланката, която е дошла с артикула - пазя ги всичките  Crazy Ако по някаква причина е загубена, може да се разпечата от сайта  Peace Аз специално след като изпратих пакета, се сетих, че трябва да им сканирам бланката и пощенските разходи (за сбъркан артикул) и тогава си разпечатах допълнително  Peace
Не попълвам нищо на бланката - само артикула, това, което искам да направят (exchange, refund...) и причината.
*Valcheto*, тези сандали на Мис май стояха доста широки около глезена. ПОне имаше подобен модел, от койото някой не беше доволен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия