Технологично училище „Електронни системи” към Технически университет – София

  • 75 197
  • 755
# 375
 smile3501 newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 376
Благодаря за програмата. В последно време не мога да вляза в сайта, и се чудех от къде да я видя. А за 5 дневната учебна седмица, вкъщи стана празник. Голяма радост.
Виж целия пост
# 377
Браво!За пореден път се убедих в силата на форума!Честито и успешен втори срок на всички! Grinning
Виж целия пост
# 378
Здравейте. Благодаря и аз за програмата. Това направо е невиждана радост, за отпадането на учебната събота. Най-накрая свобода, беше ми втръснало да чакам края на занятията в събота за заминаване в провинцията.
Виж целия пост
# 379
А някой знае ли нещо за проведения днес съвет? И кой сега ни е директор?
Виж целия пост
# 380
Вижте какво намерих:
http://www.tu-sofia.bg/rektor-savet/2011/P31-2011.pdf
Виж целия пост
# 381
Е честито за 5дневната работна седмица!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 382
http://mon.bg/news-home/2012/12-02-07_zapoved.html

Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 383
Здравейте.

Аз съм Кирил Митов и съм от екипа отговарящ за техническите дисциплини в ТУЕС.

След последния учителски съвет проведен на 06.02.2012:

1. Директор на ТУЕС е госпожа Стела Стефанова. Зам-директори все още не са назначени. Всички слухове и мнения за интриги в училището, граждански войни и др. в последните месеци, бяха просто слухове. Някой ден ще разкажем в подробности какво се случи в ТУЕС, но ни дайте възможност да погледнем от дистанцията на времето. Историята е интересна.

2. В ден събота няма да се учи - което донякъде означава, че след време съвременните ТУЕС-ари няма да могат с носталгия и добри спомени да разказват как са ходили в събота в 08:00 на училище и са преминавали през трудните Електротехника, Електронни Елементи и Математика. Това, си остава право само на нас, ветераните.

3. Вторият срок започва нормално. Сайтът търпи преструктуриране. Структурирали сме още няколко извънкласни дейности и допълнителни курсове по техническите дисциплини, които тази година за първи път ще засегнат силно и 8-ми и 9-ти клас. Излезе училищният "вестник" за месец януари 11111011100г, който можете да разгледате на http://us4.campaign-archive2.com/?u=55b99f43be6ab58447aa3b868&am … amp;e=4d4ed95446.
Виж целия пост
# 384
Здравейте.

Аз съм Кирил Митов и съм от екипа отговарящ за техническите дисциплини в ТУЕС.

След последния учителски съвет проведен на 06.02.2012:

1. Директор на ТУЕС е госпожа Стела Стефанова. Зам-директори все още не са назначени. Всички слухове и мнения за интриги в училището, граждански войни и др. в последните месеци, бяха просто слухове. Някой ден ще разкажем в подробности какво се случи в ТУЕС, но ни дайте възможност да погледнем от дистанцията на времето. Историята е интересна.



А не е ли по-добре сега да научим за тези интриги, че после да не бъдат "манипулирани" и нагласяни спрямо "властващите"? От дистанцията на времето може да се съди по по-различен начин!
Виж целия пост
# 385
А не е ли по-добре сега да научим за тези интриги, че после да не бъдат "манипулирани" и нагласяни спрямо "властващите"? От дистанцията на времето може да се съди по по-различен начин!

Всички слухове и мнения за интриги в училището, граждански войни и др. в последните месеци, бяха просто слухове. 

Нека ви уверя, че никой в ТУЕС, не отделя енергията и времето си за "манипулиране", "властване" и "нагласяне". По-скоро трябва да имам настроени и "муза", за да разкажа нещата на някой от блоговете свързани с училището, което ще стане малко по-нататък.
Виж целия пост
# 386
Благодаря на г-н Митов.
Ние сме се събрали тук, за да споделяме и обменяме информация за "нашето" училище.
Кога по-чест, кога по-рядко сме тук.
Даже ни "наказаха" с настоящото ни местонахождение. Ама не се губим.
Ще се радваме на всичко, което споделите с нас.
Една пряма новина е по-добра от сто други дочути.
Виж целия пост
# 387
Благодаря на г-н Кирил Митов, че се е сетил да даде информация тук! А за съботата... децата твърдят, че това ще направи нашето у-ще едно нормално у-ще и няма вече да има ТУЕС и другите у-ща...Дано все пак си остане уникално откъм атмосфера и добра подготовка на специалисти!
Виж целия пост
# 388
Както споделих аз имам единствено добри спомени от съботните учебни дни.

Решението да се учи събота е взето доста отдавна в други времена, обстоятелства, ученици и родители. Смятаме, че сега можем да решим някой от поставените от родители въпроси като не учим в събота. Никой, разбира се, не може да знае какъв ще е ефектът. Но като истински техничари сме готови да пробваме и да търсим по-доброто решение.

А съботата, въпреки, че е едно от нещата, които най-много се виждаше от родителите и учениците извън училището ("Вижте ги ТУЕС. Те учат в събота!"), сегашното й премахване няма да направи ТУЕС чак толкова стандартно.
Виж целия пост
# 389
Според мен не ученето в събота е направило това училище различно  Simple Smile
Преподавателите, самия учебен процес, са различни.
Ами допълнителния приемен изпит по математика? Той не трябва да се премахва. Ако се случи, наистина може да се наклонят везните към приравняване с другите. А кому е нужно? Нали всички искаме да сме различни с добро и правилно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия