Технологично училище „Електронни системи” към Технически университет – София

  • 75 194
  • 755
# 450
Да! Успех на всички!
Как да вляза в тази поща?
Виж целия пост
# 451
Така, изпитът почна. Успех на всички деца, да са живи и здрави и да се справят! Пак чакане....
Виж целия пост
# 452
Успех на всички! И както казваше един мой бивш учител - с някои ще се видим и септември!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ще чакаме, какво друго ни остава. Тук чакане, там - чакане ..........
Виж целия пост
# 453
 Дано децата се справят успешно!!!  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 454
Дали някой вече знае какво е положението, тежки ли са задачите?
Виж целия пост
# 455
Задачите са били по-сложни от тези на ВО. Дано са се справили децата.  Hug Hug
Виж целия пост
# 456
Да,по-труднички за били задачите....дано да е за добро Simple Smile
Рано е още,но да питам-знаете ли дали ще качат ли резултатите в сайта или трябва да ходим до ТУ?
Виж целия пост
# 457
Да,по-труднички за били задачите....дано да е за добро Simple Smile
Рано е още,но да питам-знаете ли дали ще качат ли резултатите в сайта или трябва да ходим до ТУ?


Ще ги качат на сайта.
Виж целия пост
# 458
Дано са се справили децата, тази година и кандидатите са повече...
Виж целия пост
# 459
Прочетох всичко през последната година по въпроса за ТУЕС, ръководство и прочее. Майка съм на ученик от 8 клас. в ТУЕС. Миналата година кандидатите бяха по-малко вероятно, защото той е роден в годината с най-ниска раждаемост, а и нямаше избор на специалности той ще избира след 10 клас. Много ги стягат по математика и английски, там като изкараш тройка все едно си изкарал петица.
  Thinking
Виж целия пост
# 460
.................................... Майка съм на ученик от 8 клас. в ТУЕС. .............................


Може ли още малко инфо. Сега като учат без събота по-добре ли се чувстват? Каква е обстановката след като махнаха стария директор?
Виж целия пост
# 461
Naddya, и аз да споделя като майка на осмокласник. Естествено, че се чувстват по-добре, след като не учат вече в събота. А и ние покрай тях. Иначе все едно имаш един почивен ден. Но бяхме свикнали. А ученика не се оплакваше, ама никак. Нали сам си избра това училище.
След като е с нов директор...учебния живот си продължава. Аз лично не съм забелязала някаква коренна промяна. Може би тези, чиито деца са в по-горни класове ще могат да кажат.
Виж целия пост
# 462
Хей, в очакване на резултатите от ТУЕС как се представихте на изпитите по БЕЛ и МАТ!?
Виж целия пост
# 463
Ми учудващо добре, сега само ще почакаме до утре да видим резултатите и в ТУЕС. Притеснява ме подреждането на останалите желания, ама дано не се стигне до там  Grinning
Виж целия пост
# 464
Ми учудващо добре, сега само ще почакаме до утре да видим резултатите и в ТУЕС. Притеснява ме подреждането на останалите желания, ама дано не се стигне до там  Grinning

Не си спомням като дати, но класирането в другите не беше ли по-рано от това в ТУЕС?  newsm78 newsm78 Т.е. ще знаем ли дали е класирано детето в ТУЕС преди останалите училища!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия