Технологично училище „Електронни системи” към Технически университет – София

  • 75 202
  • 755
# 345
Още не е ясно дали ще остане като учител по история или ще напусне училището.
Виж целия пост
# 346
Не знам какви са причините, НО факт е, че неговият образ е символ на училището.
Напоследък не съм чула друг директор да води 4класа Х 30младежи на пешеходна разходка из центъра на София по случай деня на София. И още доста примери от реалността.
Знам, че на мен и синът ми впечатленията от него са само хубави.
Също така мога да твърда, че преподавателите, с които до този момент сме контактували са големи професионалисти.
Дано продължи в същият дух да съществува училището и да не съжаляваме ние като родители, че нашите деца са влезли в него с допълнителни усилия-изпит, а накрая сме разочаровани.
Виж целия пост
# 347
Малко инфо-в събота са имали история при Френски и всичко е било ОК.Нямало е никакви индикации за някакъв проблем.
Виж целия пост
# 348
Ние пък вече втора събота нямаме история. Мисля, че нещо става с Френски.
Виж целия пост
# 349
Ние имаме история  newsm78
Виж целия пост
# 350
А каква е атмосферата, какви са слуховете за това, какво става? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 351
Атмосферата е нормална. Учебния процес също.
Май ние тук се вълнуваме повече...
Виж целия пост
# 352
запис, че и ние сме кандидати за у-щето
Виж целия пост
# 353
За много години! Дали има някакво развитие на нещата? Споделяйте - как вървят нещата при вас?
Учат ли децата?
Виж целия пост
# 354
Да...живота продължава.
Ние тук се тревожихме и се бяхме разпалили какво става в нашето училище.
И какво стана?
Френски не изпълнява длъжността директор, но е при децата. За тяхно щастие, както разбирам.
Учат, идва края на първия срок.
Да са живи и здрави децата ни. И смело напред!
Виж целия пост
# 355
Супер, много ти благодаря, Алейша. Радвам се да чуя това. Защото младежа тъпо, но упорито рови в насока ТУЕС. И не иска и да чуе за друго училище  newsm78 Тъй че се бях притеснила от тези отзвуци.

А имате ли информация за новия прием? На сайта им няма нищо качено. Звънях в училището - не успях да получа много адекватна инфо.
Виж целия пост
# 356
Според мен е рано за информация.
За Вас не е, но за училището е  Simple Smile
Ако имате въпроси, с удоволствие ще отговарям   bouquet
Виж целия пост
# 357
Много благодаря! Аз по-скоро исках да разбера датата на изпита по математика.

А знаете ли какъв беше формата на изпита там? От някъде може ли да се изтеглят примерен формат?
Виж целия пост
# 358
Много благодаря! Аз по-скоро исках да разбера датата на изпита по математика.

А знаете ли какъв беше формата на изпита там? От някъде може ли да се изтеглят примерен формат?
През пролетната ваканция сигурно ще има  уроци по математика с подобни задачи от изпита, поне при нас беше така.
Виж целия пост
# 359
Супер, много благодаря! Предполагам, че ще изнесат информация на сайта им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия