ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 225
Христос Воскресе!
Да сте живи, здрави, обичани и щастливи!  Hug

Све, у фейсОт.  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Честит Празник! Бъдете живи и здрави вие, и семействата ви! Христос Воскресе!

Виж целия пост
# 227
Христос Возкресе!

Ани,Честит Рожден Ден! Спешъли фор ю

Емо,страхотни яйца си боядисал!!! Wink Hug
Виж целия пост
# 228
Лелееее, Аниии, не съм видяла, че имаш РД. Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много щастлива!   Hug Hug Hug

Роми, изплагиатствах тортата  Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 229
ЧъРъДъ, Ани! Жива, здрава и все така свежа.   Mr. Green Hug  bouquet
Виж целия пост
# 230
Цооооооооооооооооп на 16-та страница)))))))))))
Христос Воскресе и нека сме по - добри и по - щасливи!!!

Честит рожден ден на Ани на патеричка и на Цец за днес - бъдете здрави и обичани  Hug
Виж целия пост
# 231
Цеци, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана!  Hug Hug
Виж целия пост
# 232

Ани,Честит Рожден Ден! Спешъли фор ю

Вие се знаете, ама dyvaromi, страхотна си!  Hug   
Най-хубавият подарък си избрала.   Simple Smile     
Виж целия пост
# 233
Добро утро.С малко закъснение честит рожден ден на Ани и Цеци   bouquet  bouquet  bouquetМного здраве и късмет.Днес се надявам Манчестър Юнайтед да победи.
Виж целия пост
# 234
Благодаря за кафето Гри. И от мен с малко закъснение Честит Рожден Ден на Ани и Цеци  bouquet  bouquet  bouquet. Много здраве, късмет и всичките им мечти да се изпълнят.
Виж целия пост
# 235
Пльосвам се първа в сектора на Шалке, събирам още фенове срещу подкуп.
А феновете на Юнайтед да знаят - спукана им е работата. Тази от снимката е уредила резултата от мача с шефа си.  Wink

Виж целия пост
# 236
 smile3532 Све направо ме свали под масата
 Crossing ArmsАма не е честно да подкупвате шефа пък
Виж целия пост
# 237
аз съм ледена за мача тази вечер..прогноза 3:1 за Шалке....Съра да пуска Митко...
Виж целия пост
# 238
Айде бе, дяволици, къде е агитката?  Mr. Green
Виж целия пост
# 239
аз съм ледена за мача тази вечер..прогноза 3:1 за Шалке....Съра да пуска Митко...
Митко не е в групата за мача. Имал травма в адукторите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия