ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 240
И след празничната еуфория , не мога да не се извикам в темата: ТОРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСССССССССССС!!!!!!!!!! Най-накрая Хлапето вкара така жадувания първи гол за Челси Simple Smile Ето и гола http://www.vbox7.com/play:be1643d3 - хубав гол Simple Smile

Хаха, Све, уби ме с тая баба  Joy Joy

Аве, тва не го очаквах от теб  Shocked  Laughing Иначе сме на едно мнение, де Simple Smile мисля си, че поне равен ще е мача. Дано Шалке ги треснат, де. Имат жесток вратар Simple Smile
Виж целия пост
# 241
аз съм ледена за мача тази вечер..прогноза 3:1 за Шалке....Съра да пуска Митко...
Митко не е в групата за мача. Имал травма в адукторите.

Знам,...ама нали виждаш,че без него нищо не става. Ако се вярва на градската клюка, изобщо не е контузен..
Виж целия пост
# 242
Наистина нищо не става без него, не знам Фърги как не го вижда. То и статистика си има. Чичарито има много потенциал, ама още хвърчи ми се струва. А колко му е и Митко изобщо да не е контузен.
Виж целия пост
# 243
Ще видим. Нищо чудно германската машина да победи днес. Аз се стягам утре пак да ходя в Мадрид.
Виж целия пост
# 244
Каква цена са билетите?

Шакира и "Мистър Уака-Уака" - Пике  Joy

Виж целия пост
# 245
Билетите са по 50 евро и за двата мача.
Виж целия пост
# 246
 Twisted Evil Тва е, МЮ е на финал!
Виж целия пост
# 247
Иначе добре смазаната немска машина май-май леко катастрофира за съжаление newsm78,яд ме е само за Раул! Sad...по принцип съм като Аве-"Ледена Принцеса" Laughing...Пазя сили и емоции за утре!!! Laughing

Аааа,явно" бабата на Све" не е вложила целия си сексапил..... Mr. Green....в името на любимия тим Joy Joy

А МЮ съвсем заслужено и конфортно си спечелиха....,колкото  да ме е яд на Съра заради Митака....
Виж целия пост
# 248
Между другото,Съра канен ли е на Сватбата? newsm78
Виж целия пост
# 249
Блу,щом Шакира за нищо и никакъв мач се нахвърля така стръвно на любимия,смЕтай като отъркаляме Реал Мадрид какво чудо ще да е...това новият 3Д порно филм направо пасти да яде!!!! Joy Joy Joy

Цеци,ЧРД на патерица!!!! Hug Hug Hug
Абе напоследък малко се пие в този форум newsm78 newsm78 newsm78..я по едно аперитвче за ценители   
Виж целия пост
# 250
Аз не съм ценител, ама си носИм бира!  hahaha cheers
Роми, много ми е важно да ушием Реал утре. Mr. Green
Виж целия пост
# 251
ЧРД на патерица на двете рожденички-теленца! Да сте живи и здрави и с много късмет!   bouquet

Роми, мерси и наздраве, добре си се сетила  Laughing

Сигурно и Съра е канен на сватбата, но със сигурност ще са там Елтън Джон, Мадона и Роуън Аткинсън... Laughing Четох, че целият отбор на Стилян Петров -Астън Вила е поканен, какво остава за един Сър като Фъргюсън  Flutter
Виж целия пост
# 252
Аз не съм ценител, ама си носИм бира!  hahaha cheers
Роми, много ми е важно да ушием Реал утре. Mr. Green

Направо утре ще ги тропосаме и после в Барселона ще ги избродираме якооооооооооооооо,ти бъди рахат! hahaha


Между другото,гледам студиото след мача по Ал Джазира естествено(Сарк не се смей! Laughing),та са се накамарили все мои любимци-Линекер,Шиърър,МакМанаман....та бистрят мача и коментират,че вратарят на Шалке ще се впише много добре в отбора на МЮ от новия сезон ,след като приключи Ван Дер Саар... Mr. Green
Виж целия пост
# 253
Не се смея, не се смеяяя...

По повод коментарите в студиото ти, тамън и с братото това си приказваме - чуден ще им е.

Виж целия пост
# 254
Айде и едно поздравче на компанията и от мен



Утре ще ги бием.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия