ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 137
  • 750
# 390
Buenas Noches
Виж целия пост
# 391
Щом сте рекли наздраве -ТУК СЪМ!!! И цял мач бях на линия,ама гости имахме,при това до един спортни инавалиди и аз гледах мач!Изпуснах купона тук,ама...нема начин!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА БАРСААААА!!!!
newsm44 newsm44 newsm44
И НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост
# 392
Наздравеееееее
Виж целия пост
# 393
и ко викате Барса била Rolling Eyes  
чак ме е страх на финала къв бой ще отнесеме ooooh!
Виж целия пост
# 394
Ти пък Dew сега,какви са тия мисли....Нема такова нещо!
Виж целия пост
# 395
Биха,я:)
Виж целия пост
# 396
Евала така се просперира! Кралският английски театър..  ooooh!   
Виж целия пост
# 397
и ко викате Барса била Rolling Eyes  
чак ме е страх на финала къв бой ще отнесеме ooooh!
Няма страшно..само в началото боли..после се свиква:)))
Виж целия пост
# 398
Евала така се просперира! Кралският английски театър..  ooooh!   
Реал игра театър,
а Барселона - футбол.
Виж целия пост
# 399
Евала така се просперира! Кралският английски театър..  ooooh!   
Реал игра театър,
а Барселона - футбол.
всичко е театър:)
Виж целия пост
# 400
Някой път 11 на 11 ще бият ли Моуриньо? Е са за по-лесно го извадиха и него, добро подсигуряване. Всяка част!   tooth  Симулации и провокативна игра от първият съдийски сигнал. Ако това е футбол, не ми се гледа.  Тоя Бускетс е*баси дребната душица, за Алвеш какво да говорим.

То не беше Арсенал, то не беше Милан, Челси.. По регламента кога ще стигнат "рицарите на Уницеф"  до финал в ШЛ?  
Виж целия пост
# 401
Точно така! Още след онзи драматичен полуфинал м/у Челси и Барса, този турнир не е това, което беше за мен.
Виж целия пост
# 402

">#at=20[/video]
Виж целия пост
# 403
Евала и на германският педал влюбен в Меси.  Точно така се свири 1/2 финал в ШЛ!
Виж целия пост
# 404
Някой път 11 на 11 ще бият ли Моуриньо? Е са за по-лесно го извадиха и него, добро подсигуряване. Всяка част!   tooth  Симулации и провокативна игра от първият съдийски сигнал. Ако това е футбол, не ми се гледа.  Тоя Бускетс е*баси дребната душица, за Алвеш какво да говорим.

То не беше Арсенал, то не беше Милан, Челси.. По регламента кога ще стигнат "рицарите на Уницеф"  до финал в ШЛ? 
Даааа, да не ти напомням един мач 5:0, май го завършихте 11?  Футболистите ви виновни, съдията също. С тия криви крака на Балета вратите на Бернабеу трябваше да ги направят по 3 метра високи и 15 широки. За цял мач Мазньо не направи нищо, ами другите футболисти на Бланконерите? Гледайте играта на отбора на който симпатизирате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия