Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността и раждането?
Какви са някои от темите, свързани със здравето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността и раждането?
-
Какви са някои от темите, свързани със здравето на бебетата?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
Доки ни изписа капки Инфакол. На нас ни действат невероятно! Все 1 това дете няма колики, пръцка си и си се оригва и няма плач, хленчене и превиващо се бебче. Вече му е леко на стомахчето. Целувки на всички, бързо възстановяване и усмихнати дечица!!!
,да ви е жива и здрава Анастасия ,трудничко е с 3 деца особено първите дни ,но се свиква
,макар че моята голямата си е самостоятелна ,но пак си иска нейното внимание
.
!
, но с датата на раждане се разминахме


Не ми е стихията да качвам картинки затова нека всяка от вас си представи любимото нещо за почерпка
ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ МИЛА . 