Ние с Кати сме в Троян от събота насам. Дойдохме тук уж за да оставим таткото да боядисва на воля в апартамента и да не му пречим, защото когато сме в София постоянно го карам да се прибира по-рано и да ходим на разходки разни.
В неделя обаче кашлицата на Кати, която беше уж на алергична основа (нали в четвъртък и слушаха гърдите) се задълбочи, вдигна 38.5 и я заведох на лекар тук. Веднага казаха, че има двустранна пневмония. Искаха да я хоспитализират, да и слагат абокат и венозни антибиотици. Но след консултация с таткото и нашата педка в София решихме антибиотиците да са през устата. Аз се чудя как така без снимка разбраха, че е пневмония
. Можеше и тежък бронхит да е, абе те си знаят. Днес пак и слушаха гърдите, няма хрипове вече, само тежко дишане. Утре пак ще ходим да я слушат и така. И така... А пък аз така ревах, така се бях шашнала, че като взех антибиотика у нас, отворих шишето и гледам някакъв прах вътре. Викам си тези сега нещо развалено са ми пробутали. Добре, че татко прочете опаковката, за да разбера, че трябвало аз да си го забъркам, че се бях засилила към аптеката да го връщам
Иначе ние по цял ден сме по разходки тук. Ходим за гъби всеки ден с татко, има вече манатарки по нашия край.
Хайде Ани, идвайте, чакам ви!
. Напоследък баща му си контузи коляното, докато играеше футбол, а и аз по-често се уморявам от бременността и Боби оттам е измислил от време на време да се просне на дивана или на пода, да каже, че не може да направи каквото искаме, защото е болен, боли го коляното, паднал е докато е ритал топка с децата, ударил се е, боли го корема, трябва да си почине, да викаме чичо доктор и тем подобни. След секунда скача много доволен от себе си. Артист...


На Панцеф ли е?
А за шапката - благодаря за съвета, аз винаги съм със шапка, както и децата, и слънчеви очила им взех и сега се движим в комплект винаги и тримата капелати и очилати
А също и с плажно мляко 30-ти фактор ги мажа, че Преси е мнооого бял, е вече има тен де
Но на мен по принцип от слънцето много ми се вие свят и не мога да стоя права, а сега с боядисването е още по-зле положението, но пък го правя с удоволствие, защото аз искам отдавна да боядисаме, че старата боя ме дразнеше
Бързо оздравяване
Много веселба се очертава при вас.
,но бързо се възстанови след това