Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 547
  • 3 214
# 405
Приказна сватба  Simple Smile  Младоженците, церемонията ..... всичко е перфектно .....  smile3501
Виж целия пост
# 406
И аз точно за букета се зачудих.
Виж целия пост
# 407
Страхотни са! Много е вълнуващо, представям си атмосферата там как е...
Виж целия пост
# 408
когато се качиха в каретата Кейт каза,че е много щастлива
Виж целия пост
# 409
когато се качиха в каретата Кейт каза,че е много щастлива
как няма да е...стана Истинска принцеса...
Виж целия пост
# 410
Да се включа по темата с облеклата на дъщерите на Фърги - очудвам се, че на са с клинове обути просто. Мода+Англия е толкова несъвместимо, колкото аз да се омъжа за принц Хенри. Откакто живея в тази държава, даже чалга певиците ми се струват по-елегантни от всяка средно статистическа англичанка.

Егати глупостите си написала!  hahaha
Не те знам къде в Англия живееш, но Лондон е Меката на модата и хората там си се обличат супер яко!
Ако си свикнала на безлични дрехи, това вече е друг въпрос.
Няма да коментирам изказването за чалгарките, защото е просто смешно!  ooooh!
Ето тук работя: Debenhams - Oxford Street, ако знеш какво е това.
Дали хич не виждам и не разбирам от мода, а?
Също Лондон не е Англия и точно тази аристокрация диктува модата на целия остров. Хората в Лондон които се обличат супер яко въобще не са англичани. Ще ме прощавате че ви спамя темата.
Виж целия пост
# 411
Леле, леле... все едно съм на 7 годинки и чета приказките на Братя Грим! Голяма красота!
Виж целия пост
# 412
Принцът как достойно беше вдигнал ръка към шапката си за почест! Много тържествено е всичко! Не съм предполагала, че ще се развълнувам толкова  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 413
Кейт изглежда просто страхотно в  каляската!
Виж целия пост
# 414
Прекрасни в каляската!
Виж целия пост
# 415
 Аз пък русата я помислих за майка и!
Виж целия пост
# 416
Е много е вълнуващо как отдава чест. Тържествено. Стегнато. Страхотно е всичко!

Хари са го сложили в карета с малките шаферки Joy
Виж целия пост
# 417
сълзи ли има Кейт
Виж целия пост
# 418
Ех да беше жива Даяна да види какви хубави деца има, да им се радва ...
Много плаках тогава и сега ми се насълзяват очите ...  Cry
Виж целия пост
# 419
Дадоха за малко кралицата как се качва в нейната каляска - наистина е като от приказките   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия