Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 552
  • 3 214
# 420
Ех да беше жива Даяна да види какви хубави деца има, да им се радва ...
Много плаках тогава и сега ми се насълзяват очите ...  Cry
     И аз плаках сега заради Даяна!Всички се радват, а нея я няма!
Виж целия пост
# 421
Приказката стана реалност  Heart Eyes
Виж целия пост
# 422
Чухте ли сега за букета? По-късно ще бъде поставен в Устминстърското абатство. Това е традиция в чест на незнайния войн. Започнала я е Кралицата-майка (майката на Елизабет), в чест на загиналия си брат.
Виж целия пост
# 423
Лелеее, около 200 човека следят темата  Shocked
Виж целия пост
# 424
Затрептя емоционалната нишка у мен... Искрените погледи и бликаща любов....Красива гледка на цялата церемония, но най-вече красиви чувства...

Стил, изисканост, елегантност...
Свежест...
Уважение...
Виж целия пост
# 425
Какво ли щеше да бъде, ако Даяна беше жива?! Със сигурност щеше да хареса снаха си!
Виж целия пост
# 426
Туку що коментират по чешката ТВ, че ръкавиците, панталоните, седлата и ботушите на ескорта са избелвани по специален начин за да лъщят и пречупват светлината.

Елизабета изглежда адски щаслтива, много мило бабе е Heart Eyes
Виж целия пост
# 427
Аха, какви кончета, като в приказка!  Страшно ми харесва с тая каляска! Абе Англия си е Англия...
 
Виж целия пост
# 428
Какво ли щеше да бъде, ако Даяна беше жива?! Със сигурност щеше да хареса снаха си!
Аз също мисля така. Даяна е обичала децата си лудо и сега се радва от небето за тях!
Виж целия пост
# 429
Ето тук работя: Debenhams - Oxford Street, ако знеш какво е това.
Дали хич не виждам и не разбирам от мода, а?
Също Лондон не е Англия и точно тази аристокрация диктува модата на целия остров. Хората в Лондон които се обличат супер яко въобще не са англичани. Ще ме прощавате че ви спамя темата.

Това е все едно ми каза, че работиш в Праймарк.  hahaha
Ама ок, де, съгласявам се - нашите чалгарки се обличат по-добре!
Виж целия пост
# 430
Ех да беше жива Даяна да види какви хубави деца има, да им се радва ...
Много плаках тогава и сега ми се насълзяват очите ...  Cry
О да. Само тази липса не могат да я запълнят.

Иначе Кейт е невероятна щастливка! Такава сватба, и то по любов..... наистина се случва един път на милиард жени!
Виж целия пост
# 431
Елизабета изглежда адски щаслтива, много мило бабе е Heart Eyes
Откак загина Даяна, не ми е особено приятна!
Виж целия пост
# 432
Когато каляската зави на ъгъла, не можах да не си припомня и погребението на Даяна, ковчега с венците и двамата малки принца, как вървяха след него! Cry
Виж целия пост
# 433
Всичко е много красиво! Изглеждат много щастливи и това е една сбъдната мечта за всяко малко момиче! Невероятна е според мен!
Виж целия пост
# 434
Супер красива е Кейт, супер красива!
Направо ме остави слисана!  Heart Eyes
Прекрасни са и двамата!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия