Януарчета 2008 (тема 125)

  • 77 372
  • 742
# 405
За много години и от мен!

Някое детенце имало ли е тези симптоми? Аз се притесних да не е апандисит, но ЛЛ категорично го отхвърли като и се обадих  Sad

Голямото (вече 4-годишното) на 2-3 пъти му се е случвало да повръща така от нищото... Не зная от какво е, не съм му давала лекарства... По принцип зная, че трябва да се следи общото състояние... Не е хубаво да се дават лекарства, преди да се отиде на лекар, защото е вероятно симптомите да изчезнат от лекарството и лекарят нищо да не може да разбере... Може на детето ти да му е било тежко от храната и подобрението да се дължи на това, че е повърнало... Нормално е да боли стомах след повръщане...
Като тийнейджър ме оперираха от апендицит ненужно - сбъркана диагноза...
Виж целия пост
# 406
stelt77 , благодаря за отговора.
Вчера я водихме при личната, понатисна я тук-там и каза че смята, че е от храна Sad . Днес не я боли вече, но ние по принцип имаме проблеми и с голямата нужда...ако не и дам капки не може да се изходи Sad ...а понякога се налага и свещички, та си мислех дали не е и това причината така да я боли коремчето...то тия медикаменти за едно помагат, а на друго дали не вредят.
А иначе хапче дадох след като се обадих на ЛЛ.
Важното е че поотмина. Сега с каката се белосвам-болно гърло, кашлица  Crazy
Виж целия пост
# 407
Честит Рожден Ден (на патерици) на Мариан на Ewito и Георги на M I A!

Живи, здрави да бъдат, да растат весели и щастливи Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Честита 4-та годинка на малките мъже Мърко, Жоро и Деян и на чаровницата Ксю! Желая им здраве, усмивки, късмет и щастливо детство, изпълнено с весел смях и забавни игри!!!


Стелт, май не си писала тук за новото попълнение в семейството (или поне аз съм пропуснала). Честито, макар и с половингодишно закъснение!!! Да са ти живи и здрави и двете съкровища! Grinning 

След толкова празници и събиране с деца в неделя и двамата ми се разболяха и вчера обикаляхме по доктори. Ивана от гнойна ангина, като вдигна почти 40 гр. и беше много зле, а Никола е с ларингит и затруднено дишане и кашлица. Слава богу се повлияха изключително бързо от хомеопатичното лечение и днес са като нови.
Виж целия пост
# 409
Стелт, май не си писала тук за новото попълнение в семейството (или поне аз съм пропуснала). Честито, макар и с половингодишно закъснение!!! Да са ти живи и здрави и двете съкровища! Grinning 

Мерси!

От време на време чета, но не съм писала може би от...години...  Grinning
Виж целия пост
# 410
Момичета, нещо забавно от мен, ако не сте го виждали:
цък
Да са ни живи и здрави 4 годишните  Grinning
Но да си знаете, че и някои 7 годишни продължават да се държат така
Виж целия пост
# 411
Духче, малко късничко, но от сърце да Ви честитя.
Честит Рожден Ден на най-големия мъж в компанията на януарчетата  Wink

Здрав бъди, умен, като мама и татко Simple Smile
Пожелаваме ти щастливо, радостно и безгрижно детство Hug

M_I_A, наистина много се позабавлявах  Laughing

*Мирка*, браво на децата, че така бързо се справят с неразположенията  Peace Ние в момента сме в такова положение, че с Ксюто няма при кой да отидем (хомеопат, имам предвид)... Тази при която ходихме много ме разочарова, а другите в Б-с са ми съвсем съмнителни. За Коцето поне имам на кой да звънна в Сф, ако се наложи. Добре, че поне педиатърката ни е много свястна и се съобразява изцяло с разбиранията ми.

Светле, оправи ли се Миша окончателно? Как е каката?

*Мирка*, мерси за поздравлението и пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 412
За много години момичета!
Честито на всички рожденници на веднаж, че не се знае кога пак ще вляза във форума. другата година Януари, то май така стана, загубих се...надявам се ме помните още Laughing
Миа
много се смях на 4-годишните. Тъкмо се канех да ви се опаквам що за чудо на чудесата е моята глезла ама то хората съвсем точно са го казала. Е, олекна ми поне не сам само аз... #Crazy
Много нови братчета и сестричета има вече, ЧЕСТИТО на всички. неможах да ги прочета всичките.
Тук единствената новина е че Мама Мечка чака всеки момент още една госпожица. Другите три мисля че се отчетохме достатачно с по два броя калпазани и калпазанки.
Мирка, много сте готини
видях и снимките на първа страница, колко са пораснали всички. ето малкоснимки на моето гардже от тържеството в детската. надявам се ще познаето коя е, не е трудно...може да се сбърка само с още едно бяло момиченце Laughing
http://media.snimka.bg/9918/026090430.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9918/026090429.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9918/026090432.jpg?r=0
Липсвахте ми момичета сега го разбирам като почнах да пиша  bouquet
Виж целия пост
# 413
Честит празник на днес празнуващите януарчета Simple Smile

Катёнок, оправяме се уж, но много бавно  ooooh!...тази кашлица от миналата година си я влачим. Започвам и на двете да давам имуностимуланти  Crossing Arms 

M_I_A - забавно и като че ли за нас писано  Simple Smile

*Мирка* , браво на вас...нас хомеопатията напоследък не ни лекува Sad

Виж целия пост
# 414
Честит Рожден Ден на Гого (вчера имаше РД), Сашето, Данайка
и другите рожденници от днес!!!
Бъдете здрави и много щастливи, дечица Simple Smile

nevenska, пък вие, канадките как ни липсвате  ooooh!
Мона е станала още по-прекрасна Heart Eyes
Хайде лятото, ако идвате - да направим среща, моля ви  Praynig
Виж целия пост
# 415
Честит рожден ден на прекрасната Даная и на двамата юнаци Саши и Сашко, а също и на Боби и Гого с малко закъснение!!! Да растат здрави, умни и добри деца, заобиколени от обич и щастие!!!


M_I_A, ох, защо ли не ми е смешен линка ти...Това направо като за Ивана писано.  ooooh! Само дето хич и не се успокоявам от факта, че и други са в същото положение, особено след твоя коментар за 7-годишните....  Tired
Невенска, драго ми е да те "видя"!!! И благодаря! Grinning А колко е порастнала Мона! Голяма е чаровница!  Heart Eyes  Дано по-честичко намираш време да се включваш. И на мен много ми липсвате канадките!  Hug
Катёноче, за съжаление не винаги се оправят толкова бързо, особено Никола. Но сега чак ме изненадаха. Жалко, че ти си се разочаровала от хомеопатичката на Ксю. Защото без доверие нещата не се получават. Моите приятели от Бургас водят децата си при д-р Ферфериева и двете майки са доволни от резултатите. Но предполагам ти си проучила добре местните хомеопати.
Светле, дано я преборите кашлицата!  Hug

Виж целия пост
# 416
Благодаря ви момичета, за пожеланията към порасналото ми момиче! Hug
Честито и на другите рожденници празнуващи днес.  bouquet
Виж целия пост
# 417
Здравейте Честит Рожден Ден на патерици на Януарчетата, които сме пропуснали миналата седмица, да са здрави и щастливи!

ДА ВИ ПОЧЕРПИМ ЗА НАШИЯ РОЖДЕН ДЕН, МОЕТО ЯНУАРЧЕ СЪЩО ПОРАСТНА!


Виж целия пост
# 418
Ane, честито ти пораснало януарче! Здраве, усмивки и много да те слушка Simple Smile
Тортата е много красива. По избор на рожденика ли е? Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Честит Рожден Ден на порасналата с още една годинка сладурана Маги, а също и на Миша, Стеф, Лъчи, Крис и Би!!! Да са живи и здрави всички дечица, много усмивки и сбъднати мечти!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия