Честит рожден ден - пеем дружно в хор за Майския отбор

  • 67 862
  • 738
# 510
Здравейте, ние бяхме болни, та затова поизчезнахме. И тримата карахме грип, като Калоян беше най-зле, пи и АБ - Сумамед. Ама нямаше начин - вдигна Т 39,5, не я сваляше лесно... по цели нощи изкарваше с кърпа с вода и оцет на краката. Аз 3 дни пих парацетамол през 3 часа, за да се държа на крака, мъжо лежа 2 дена. Беше весело у  нас миналата седмица. Но вече сме здрави и мисля през уикенда и на ски да идем даже.  Grinning
Виж целия пост
# 511
 Hug Hugна всички! Чета ви редовно и ви мисля да знаете! Heart Eyes
Виж целия пост
# 512
Зимата си отиде, поне така обеща Емо, време е и болестите да си вървят с нея Simple Smile

Нин, дадох глас за сладката Мира Peace

Искам да питам: в колко часа си лягат май-четата ви??? От известно време имам спор с таткото, той иска в 8ч. да е в леглото  Rolling Eyes, но при положение, че сме я взели преди два часа няма как да стане това и още повече, ако малката не спи....Вчера се включи и свеки, че децата трябва да спят повече, че сега им се изгражда нервната система и т.н. Накараха ме да се чувствам най-лошата майка, че искам да прекарам повече време с детето си. Как да накарам едно кипящо от енергия таласъмче да си легне в 8 Confused ?
Виж целия пост
# 513
mama-MiDi, Калоян се бъгна след боледуването - вече втора седмица си ляга най-късно в 22 часа  Rolling Eyes За съжаление, мисля, че като тръгне на детска градина от понеделник ще си върне стария режим - следобеден сън по никое време (15-18 часа) и заспиване в 23:30 най-рано  Confused Той никога не е заспивал рано вечер, затова сега ми е странно като си ляга в по-нормално време.
И аз мисля, че е невъзможно да си лягат в 8 - те са вече големи, а и след 2 седмици в 8 все още ще е светло и ще става за игри навън  Mr. Green
Виж целия пост
# 514
В 9 са в леглата. Не заспиват веднага - но са там.
Виж целия пост
# 515
В 9 са в леглата. Не заспиват веднага - но са там.
Моите също в 9 са в леглата, гледат детско по тв и към 9.30 заспиват.
Виж целия пост
# 516
ох това вечерно заспиване-Радостин ако го оставя няма да си легне Simple Smile
Но иначе по въпроса-гледам към 22.30 да е заспал,т.е. около 22 да е в леглото,че някой път докато заспи може и час да мине.По-рано от това е почти невъзможно да легне.Имаше период наскоро заспиваше и след 23,но го прекратих,защото не ми харесваше .Според мен за тяхната възраст добрия вариант е между 21 и 22 да става миене,обличане ,лягане,а пък вече кога ще заспят е друг въпрос.т.е. Ради като не му се заспива може и цял час да си лежи,мълчи и си гледа,докато му дойде сънчото Simple Smile
Виж целия пост
# 517
аз гледам мира да е 21.30 най-късно.
и на мен ми е твърде малко времето с нея....
Виж целия пост
# 518
моите в 9.30 са в леглата, но четем приказки, разказваме истории, гушкаме се, мляскаме се и т.н. идеята е до 10 да са отнесли и обикновено графикът се спазва. петра е по-лесна - заспива почти веднага (но не спи в детската отдааавна-отдавна), но камен понякога ни измъчва по час-час и нещо. случвало се е до 11 без нещо да се върти и да привиква ту единия от нас, ту другия;

светле - и ние в неделя планираме ски. щеше ми се целия уикенд, но нали ходят на театър, та няма как и 2та дни. само в неделя ще ходим и то до витоша най-вероятно ще скочим за 2-3 часа, че от 3 следобед са на балетна репетиция;
...
и сега да се похваля с петъчно парти - на 16ти с филков имахме розова сватба (сиреч, 10-годишнина) и събрахме другарите в Before & After. беше много хубаво, много се забавлявах, гостите много танцуваха, и изобщо - чудесно парти се получи! дай боже след 10 годими пак да отвъртим едно! моля, снимки: http://majceto.snimka.bg/family/16-03-12.663566.26681821
и разбира се, да не 'земе някой да се обърка, че така се движа в ежедневието си. който ме познава, знае, че ходя с дънки, нося очила и нямам нокти и маникюр  Mr. Green
забравих - паролата е 1603
Виж целия пост
# 519
и разбира се, да не 'земе някой да се обърка, че така се движа в ежедневието си. който ме познава, знае, че ходя с дънки, нося очила и нямам нокти и маникюр  Mr. Green
е, да! не всеки ден си в стил бурлеска  Mr. Green
Виж целия пост
# 520
стига бе! така ли ме виждаш? гоних ретро стил, а не бурлеска..
...
някой нещо за тая парти агенция да знае: http://oferti.data.bg/sofia/super-rojden-den-sas-super-geroi-90m … 60701620/?dc=5503 както виждате, офертата е много добра и се чудя дали да взема за камбата; но пък съм бивала на детски РД с ужасен аниматор, който така и не успя да привлече децата с нищо и те се мотаеха само край нас (бяхме на открито), тъй че ако някой е чувал нещо лошо за тия другари, да сподели, моля, за да не се набутвам  Peace
Виж целия пост
# 521
аз пък не мога да те видя  Thinking . иска ми парола.
Виж целия пост
# 522
Майче, видях ви във фейса - страхотно изглеждаш  Heart Eyes Наистина много различна от ежедневието.
Ние ходихме на ски на Мальовица в събота - беше страхотно слънчево и приятно, а снегът остана здрав до ок. 13:30 за моя изненада. И имаше малко хора, щото на Боровец намалили картите и всички се юрнали натам. Тази неделя мислим пак да отидем, че в събота имаме друг ангажимент.
Виж целия пост
# 523
Майче Наистина много различна от ежедневието.

чак пък много?!

за парти агенцията не знам. Но и аз трябва вече да се оглеждам за клуб и да мисля за РД на Дани, че досега не сме и правили рожден ден с много гости ... и й е време  Rolling Eyes

За ските - на Боровец почти няма сняг вече - тежък е и определено има оголени места (уикенда се подвизавах там). Ако ще ходите където и да било, с цел каране на ски - сутрин! че следобяд вече си е за плаж. Днес имах планове да се кача до Боровец, но се отказахме. Обадиха ми се да ме дразнят, че само 10 човека имало на пистите пред Рила  Laughing
Виж целия пост
# 524
аз пък не мога да те видя  Thinking . иска ми парола.

Е Асе, чети де  Laughing Или ти на принципа - "Чукче, не читател. Чукче писател!"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия