Честит рожден ден - пеем дружно в хор за Майския отбор

  • 67 862
  • 738
# 525
аз пък не мога да те видя  Thinking . иска ми парола.

Е Асе, чети де  Laughing Или ти на принципа - "Чукче, не читател. Чукче писател!"
Embarassed Embarassed Blush
Бе готова съм да се закълна, че го прочетох, ма къде е блял изветрелият ми мозък не знам... много овчи го раздавам напоследък... Nerd


и като разправям, че съм овца... мисля си нещо, тръгвам да го направя, кажа, напиша и т.н. и нещо се случва, разсейва ме за секунда, иииии, а бе по-зле от маймуните, от клон до клон не ми стига паметта Embarassed

Майче, да сте живи и здрави, още много по десет да празнувате и все повече да се обичате!   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 526
Майче, страхотни сте- много ми въздействаха и разчувстваха снимките ви - все така да се обичате и да се радвате едни на други Heart Eyes

Аз чакам с нетърпение другия четвъртък- пак забягвам към Ловеч и неминуемо ще имам тази година две лазарки, после ще ви ги покажа!!!
Виж целия пост
# 527
Temp, на уеб камерите снегът не изглежда зле  Peace Нормално е следобед да омеква - края на март е все пак, а и при тия жеги... Аз не съм се отказала още в неделя да се качим, пък ще видим...
Виж целия пост
# 528
вече ми е така пролетно с това топло време - а вие още за ски мислите.... Hug
Майче, честита годишнина - и аз разгледах снимките във фейса- страхотни сте!
Аз обаче съм май най несериозната майка - Калоян заспива към 00,00 часа - защото по рано просто не ще и това е, редовно аз заспивам, а за него незнам - но предполагам че е към посоченият час - но сутрин е като пружина в 07,30 часа - нито мрънка, нито трие очи - кукуряк
Така, че явно сънят му стига - напоследък обаче почна да отказва в събота и неделя обедният сън - коет оза мен е проблем - защото аз обичам да спя на обяд - и подобно на вечерното положение - аз спя - той си играе тихо. В градината казва, че спи винаги на обяд.
В градината имаха пролетно тържество - беше принца - ще се спука от гордост... и твърди, че е влюбен ... въобще са почнали да го вълнуват теми, които мене започват много да ме учудват...
Приятен уикенд!
Виж целия пост
# 529
Майче- направо ви завидях за партито, за тоалетите...Много си хубава, по-често да обличаш рокли, а не дънки  Wink. Харесва ми ретро стила ти.

Supermama- много ме развесели с принца ви  Laughing.
И Ники през уикендите почти не спи, а на мен ми се иска да дремва,че и аз покрай нея да поспя. Изкарва деня без сън, но накрая става доста крива и едва я изтърпявам.
За вечерното спане нямаме проблем, в 21.30 са в леглата. Никита не заспива бързо- четем приказки, после тя си се върти малко и заспива. А когато е на плуване( то е следобяда) после е толкова гладна и изморена, че рано, рано и се приспива. Явно е дошло времето да я запиша на някакъв спорт и да изразходва енергията там.
Виж целия пост
# 530
как повлиява смяната на времето върху режима на заспиване на децата ви?
от неделя откакто се смени часа ми се объркаха часовете на заспиване,тъкмо бяха почнали малката към 20.30,баткото между 21.30 и 22 ч,а сега .....опитвам се пак да го сложа в леглото в 22 по новото време,но не му се спи още,все пак по старото е 21ч Rolling Eyesи става така че сега по часовник ляга пак късно
Виж целия пост
# 531
нямаше катаклизми у нас. много помогна ходенето до витоша обаче - в неделя навихме часовниците за 7.30 (6.30 старо време), за да сме на пистите в 9, после децата не спаха на обед и после припаднаха от умора в 8 вечерта  Mr. Green така че от понеделник насам се движим чудесно в ритъм - лягане в 9 и малко вечерта, както обикновено, и ставане в 7.
между другото, маймунеците се справят чудесно със ските и влека! лошото е, както и подозирах, че ски-училищата, които са организирани от детските градини, са едно изливане на пари в нищото. как е възможно за 5 дни училище от детската камбата да не се качи нито веднъж на влек, а за 2 часа в смесена група в неделя да ми маха с ръчички, качвайки се нагоре. и двамата са на ниво широки дъги с рало без щеки, ама и на това см доволна - дет' се вика, подминали са и моето ниво  Mr. Green другата година ще ходят на общо основание, а не с детската  Peace

друго не знам какво мога да съобщя. а, мога лека подигравка към себе си да отправя.
случката: някой-си (познат, не близък) ми се обади да ме пита може ли да снимат камен за реклама на банка - много го били харесали по някакви снимки. и моето майчино сърце запърха от доволство. ходихме, направиха му пробни снимки, хвърлиха бомба, че още някакви клипове имали за него, щяха да се обаждат за еди-когаси да сме ходили на записи, и толкоз. ни вест, ни кост. и се и омъчних, и ме хвана и яд на мене си, задето се поддадох на глупавата суета на артистичния свят. хем не съм такава - не знам защо се вързах на дивотиите на една хахла.

благодаря за комплиментите. сегами е хубаво като гледам снимките. ще си туря 1-2 на рафтчето над камината  Mr. Green
Виж целия пост
# 532
Майче, неприятна случка със снимките  Confused Поне си имате хубави (надявам се) снимчици на Камен. Обаче аз на ваше място, ако видя снимка на детето ми в реклама, ще търся хонорар  Peace
За малките скиори ти завиждам благородно. Моето диване не ще да кара каквото и да е - ски,колело, шейна дори. Отказа да се спуска последния път, може би, защото скоро паднахме от шейната с него, но просто паднахме, не се е ударил, нищо...Но явно се е уплашил.
Поне почна да си ляга по нормално време - снощи - към 23 часа.
Виж целия пост
# 533
другата зима може да има друг акъл. петра 2 години категорично отказваше да се качи на ски. чак миналата заиска  Peace

за снимките и рекламата - подлъгала съм ви нещо май. ние снимки нямаме никакви. жената си го снима с фото, а не с камера, явно за да го покаже на някой друг за одобрение (?), и тоя някой друг (?) не го е харесал (?). истински записи с камера не е имало  Peace затова и се ядосвам, че се вързах на повърхностни дивотии - една жена каза, че много го харесва и че не само ще го снимат, ами и 2 пъти, и аз, откачалката, се вързвам на нечии приказки. за това филков си има даже абревиатура: ЕЖК = 'една жена кажа'. а и как така няма да ми изберат детето?! че то е най-хубавото от всички!  Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 534
другата зима може да има друг акъл. петра 2 години категорично отказваше да се качи на ски. чак миналата заиска  Peace

за снимките и рекламата - подлъгала съм ви нещо май. ние снимки нямаме никакви. жената си го снима с фото, а не с камера, явно за да го покаже на някой друг за одобрение (?), и тоя някой друг (?) не го е харесал (?). истински записи с камера не е имало  Peace затова и се ядосвам, че се вързах на повърхностни дивотии - една жена каза, че много го харесва и че не само ще го снимат, ами и 2 пъти, и аз, откачалката, се вързвам на нечии приказки. за това филков си има даже абревиатура: ЕЖК = 'една жена кажа'. а и как така няма да ми изберат детето?! че то е най-хубавото от всички!  Mr. Green hahaha

А дано и Калоян поиска да кара ски!

А за рекламата - разбрах, че са го снимали с апарат. Така че може да се появи в печатна реклама, не в клип  Peace
Виж целия пост
# 535
разбутвам темата с въпроси за предстоящите рождени дни. какви подаръци подготвяте, къде ще празнувате, аниматор ще има ли и т.н.
по горните въпроси споделям следното:
1. подарък - колело от баба и дядо, 16''; от нас (петра избра) летящ череп, колекция детски енциклопедии, нови пролетни дрешки, каска за новото колело; на другите баба и дядо, и на близките приятели заръчахме да даряват сумата, която са предвидили за подарък - нямаме нужда от вещи, а с паричките можем да платим лятното театрално училище на децата, която ще бъде (с. близо до трявна). не че и без тях няма да го платим, но няма никакъв смисъл да затрупвам къщата с излишни боклуци като това е смислено - хем занимание, хем в планиината, хем изтересно, хем басейн ще има.
2. ще празнуваме както всяка година в градината на къщата. поляната е чиста и подредена, филков я коси и поддържа, има пясъчник, детска къщичка, пространство - децата обикновено много се кефят. а и за родителите е гот, че има первази за сядане и всички сме на открито и зелено;
3. аниматори май ще има от театралната школа, която посещават децата. по-големите участници в школата се наемали с тая задача. параметрите още не са съвсем ясни, но имам очаквания;
ваш ред Simple Smile
...
забравих да добавя най-важния подарък за камен, който ще поднесем и най-тържествено - билети за цирк Балкански. ще ми се и нещо по-така още да му вземем (все пак става на 5 и това си е полу-юбилей), но не се сещам какво да бъде. на петра купихме златни обеци и й ги подарихме супер тържестено, но момчетата са друга работа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 536
Еха от ведна ли имат детско театрално лятно:супер!

Аз казах ли ви,че тръгнах там Simple SmileSimple SmileSimple Smile аз:) скоро ще имаме и представление хехе

Майче,честита страхотна годишнина! Все така да сте и по различно и интересно да си го правите Simple Smile
Виж целия пост
# 537
да, есента ми каза, че тръгваш. чудесно е това! аз нямам никакви артистични умения, уви, така че мога само да гледам отстрани, когато хората се забавляват, играейки  Rolling Eyes

да, краси каза, че трдиционно организирала лятно театрално училище, но за по-големите деца. по-малките също били добре дошли, но с придружител. и аз реших, че би било чудесно да придружа децата на зелено и на басейн, и докато те се забавляват и добиват нови умения, аз да почивам на кротко. камен е още малък и не вдява от театър, мимики и т.н. според мен, но петра започна да прави мимики, да променя гласа си, да играе (все още) неумело с тялото си, което и целяхме - до есента тя беше супер сдържано дете, което никак не изразява емоциите си, и тая година в школата много я отпусна. така че лятната школа ще й/им се отрази добре  Peace
Виж целия пост
# 538
Добър вечер Simple Smile
Аз да си призная още не съм готова с подаръците - лошото е и че визия за тях нямам Sad Накраят хлапетата май ще си останат с книжка, касичка и комплект фулмастери и водни боички   Rolling Eyes
И за партито нямаме яснота - трябва да пообиколим клубчетата наблизо Sad
Пролетта почна много лудо и се занимавам с какви ли не простотии с които не ми се занимава, та не остава време за нещата с които ми се занимава.
Туй! Но да са живи и здрави децата Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Имаме ли си цветенца и дръвчета?   bouquet Да са живи и здрави!
Аз да почерпя за моето Борче!  Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия