Аз книжки съм им купила 
Нин, да си жива и здрава! 
И да имаш всичко, което ти трябва! 
Но виж мечтая си за почивка 
По-скоро тази година ще си осъществя мианлогодишната идея за градинско парти на двора. Идея за подарък нямам никаква - той има колело, което отказва да кара, има батут, купища коли и каквито се сетиш играчки...

Обичат да клинчат 
), сокчетата са подредени,балони има, шапки също, почерпка за г-жите (а вие черпите ли отделно г-жите? у наше село се черпи отделно, та даже някои родители и х 2 торти купуват - една за децата и друга за г-жите), поканите за градинското парти са нагласени и изобщо, големи трепети, голямо чудо.
), а другата седмица останалите. мислех тая събота да правим градинското парти, ама 4те дни ще попречат на наплива, а нали за това се пънем - камбата да е щастлив, да има много дечица наоколо, да се наиграят дребсъните, да се нащуреят. ако сме 5 човека на кръст, няма смисъл. та затова отлагаме за 5ти май. а ако вали, ще празнуваме на 2 части - на 5ти, и на 6ти. ето така се прави номерът от приказките '3 дни яли, пили и се веселили' 
Да сте живи и здрави цялото семейство!
Препоръчани теми